Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica termostatu Danfoss Panda 28C/M30

Głowica termostatu Danfoss Panda 28C/M30

61,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Głowica termostatu Danfoss Panda 28C/M30 to niezbędny element wyposażenia instalacji grzewczej. Przy jej pomocy możesz prosty sposób kontrolować temperaturę wewnątrz pomieszczeń. To niewielkie urządzenie manualne, które montuje się na grzejniku. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych głowic Danfoss Panda, które dostosujesz do modelu elementów instalacyjnych.

   Cechy i zalety

    Szukasz wysokiej jakości urządzeń do obsługi grzejnika? Głowica termostatu Danfoss Panda 28C/M30 spełni Twoje oczekiwania pod względem trwałości i funkcjonalności. To element, przy którego pomocy będziesz w stanie zmieniać temperaturę w pomieszczeniu. Produkt został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów – metalu i plastiku. Jest prosty w montażu, dzięki czemu zamocujesz go samodzielnie. Ta prosta w konstrukcji i uniwersalna głowica termostatu Danfoss Panda 28C/M30 jest bardzo precyzyjna. Dzięki temu możesz ustawić temperaturę, która jest dla Ciebie optymalna. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz także inne głowice oraz gotowe zestawu do zamocowania w instalacji. Wszystkie różnią się parametrami technicznymi.

    • Ekonomiczna
    • Precyzyjna
    • Uniwersalna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDanfoss
    Rozmiar złącza głowicy termostatycznejM30x1.5
    MateriałMetal i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5702420054803