icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Diall białe

Gniazdo podwójne Diall białe

8,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójne gniazdo zamontowane w Twoim pokoju pozwoli Ci podłączyć jednocześnie dwa urządzenia zasilane energią elektryczną bez konieczności kupna dodatkowego rozgałęźnika. Gniazdko może zostać uziemione, co zapewni Ci większe bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzeń elektrycznych o metalowej obudowie. Prostota wykonania oraz uniwersalny biały kolor produktu sprawiają, że gniazdko jest interesującym elementem dekoracyjnym każdej ściany.

   Cechy i zalety

    Podwójne gniazdo daje Ci możliwość jednoczesnego podłączenia dwóch wtyczek bez potrzeby korzystania z zawodnych rozgałęźników, stanowiących często przyczynę powstawania zwarcia elektrycznego. Produkt jest bezpieczny w użyciu – wszystkie jego istotne elementy zostały dokładnie przysłonięte polikarbonową osłoną. Dodatkowo możliwe jest podłączenie obu gniazd do instalacji uziemiającej. Artykuł łatwo jest utrzymać w czystości, ponieważ materiał, z którego jest wykonany, nie absorbuje zanieczyszczeń. Wystarczy użyć miękkiej ściereczki, by gniazdko odzyskało idealnie biały kolor. Estetyczny wygląd produktu umożliwi wkomponowanie go w wystrój każdego pomieszczenia. Dzięki swoim zaletom gniazdko jest elementem wyposażenia łączącym funkcjonalność z dekoracyjnością.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Poziom ochronyIP20
     Maksymalne obciążenie elektryczne4000W
     Napięcie zasilania250V
     Kod produktu5052931206469