Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Schneider Electric Sedna z uziemieniem białe

Gniazdo pojedyncze Schneider Electric Sedna z uziemieniem białe

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo pojedyncze z uziemieniem może przydać się w większości pomieszczeń. Produkt został wyposażony w uziemienie – dzięki czemu sprzęty domowego użytku pozostaną zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem w razie wystąpienia awarii. Gniazdo jest dostępne w białym kolorze, który będzie się dobrze prezentować na tle większości mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych.

   Cechy i zalety

    Gniazdo pojedyncze z uziemieniem to praktyczny element wyposażenia wnętrza, który może przydać się w większości mieszkań, lokali czy też biurowców lub urzędów. Biały kolor produktu będzie się dobrze komponować z większością pomieszczeń – także tych urządzonych w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Gniazdo zostało wyposażone w uziemienie – dzięki czemu pomoże w zabezpieczeniu sprzętów elektrycznych w razie niespodziewanej awarii. Produkt wykonano z tworzywa sztucznego, dlatego też nie niszczy się pod wpływem bezpośredniego kontaktu z wilgocią np. w kuchni lub łazience. Łącznik posiada wymienną ramkę, w związku z czym możesz wybrać obudowę wykończoną w odcieniu pasującym do koloru ściany oraz wystroju danego wnętrza.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP20
     Maksymalne obciążenie elektryczne3680W
     Kod produktu8690495019957