Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo potrójne Elektro-Plast Hermes natynkowe z uziemieniem brązowe/dymne

Gniazdo potrójne Elektro-Plast Hermes natynkowe z uziemieniem brązowe/dymne

41,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Potrójne gniazdko Hermes pozwala Ci na jednoczesne podłączenie trzech urządzeń, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w na przykład kuchni z lodówką, zmywarką i piekarnikiem. Gniazdo służy do montażu natynkowego. Wyposażone zostało w wygodną klapkę, która uchroni urządzenie przed zachlapaniem i insektami. Bolec, który znajduje się w każdym gniazdku, zabezpieczy Twoje urządzenia przed przebiciami prądu, dzięki czemu korzystanie z artykułów gospodarstwa domowego jest bezpieczne.

   Cechy i zalety

    Gniazdko potrójne z serii Hermes przeznaczone do montażu natynkowego. Jego zainstalowanie w domu to sposób na bezpieczne podłączenie kilku potrzebnych sprzętów jednocześnie. Wyposażone w bolce uziemiające kontakty zabezpieczą Twoje urządzenia przed przebiciami prądu, przez co korzystanie z nich jest bardziej bezpieczne. Każde z gniazd posiada własną klapkę, przez co całość jest odporna na zachlapania. Hermetyczna konstrukcja produktu sprawdzi się w wilgotnych pomieszczeniach, ponieważ chroni instalację przed zwarciem.. Brązowe gniazdko z transparentną klapką dobrze komponuje się z ciemnym tłem ścian. Gniazdo sprawdzi się w kuchni, gdzie podłączysz do niego lodówkę, zmywarkę czy piekarnik, a także w łazience. Produkt znajdzie swoje zastosowanie również w garażu lub kąciku majsterkowicza.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Napięcie zasilania230V
     Kod produktu5901130483099