Produkty

Farba GoodHome Premium Ściany i Sufity minneapolis 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba GoodHome Premium Ściany i Sufity minneapolis 2,5 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 744533

|
 • estetyczny wygląd
 • doskonała siła krycia
 • trwałość koloru
 • wykończenie nadające się do zmywania
 • łatwe czyszczenie pędzli przy użyciu wody
Farba GoodHome Premium Minneapolis to trwały i wydajny wyrób polski przeznaczony do stosowania wewnątrz budynków. Odcień szarości sprawdzi się do w pomieszczeniach każdego rodzaju. Emulsję wykorzystasz także do odświeżenia drewnianych i metalowych powierzchni. Jest łatwa w aplikacji, a do rozcieńczenia potrzebujesz tylko wody.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

15.4 cm

Wysokość opakowania

20.1 cm

Szerokość opakowania

20.1 cm

Waga brutto

3.45 kg

Pojemność

2,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

1 - 2

Powierzchnia aplikacji

ściany, drewno, metal

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura aplikacji

od +10°C do +30°C

Czas schnięcia

dotykowy: 1 - 2 h; nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

25 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

max. 30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

max. 1 g/l

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Seria

Premium Ściany i Sufity

Rodzaj farby

emulsyjna

Informacje dodatkowe

miejsce produkcji: Polska

Nr referencyjny

3663602409526

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

minneapolis
Planujesz remont i szukasz farby o dużej sile krycia i wysokiej wydajności? Farba GoodHome Premium Minneapolis 2,5 l w kolorze szarym sprawi, że pomieszczenie zyska elegancki i zupełnie nowy wygląd. Odcień będzie dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcesz stworzyć klasyczną lub nowoczesną aranżację. Zawartość opakowania to wysokiej jakości mieszanka, w której skład wchodzą pigmenty, substancje pomocnicze i wypełniacze mineralne. Powłoka jest zmywalna, co umożliwi Ci sprawne pozbycie się ewentualnych zabrudzeń bez ingerencji w kolor i strukturę. Wydajne opakowanie wystarczy Ci na pokrycie pomieszczenia o metrażu do dwudziestu pięciu metrów kwadratowych. Farba GoodHome Premium Minneapolis wyróżnia się niską zawartością lotnych związków organicznych.
Ocena
30 komentarzy
18.09.2019
Śmierdzi okropnie kryje dobrze
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Niezmiernie nam miło, że docenia Pan poziom krycia tej farby, jednak zaniepokoiła nas sytuacja związana z zapachem tego produktu. Związane to może być z wieloma czynnikami, np. podłożem, na które została nałożona bądź warunkami przechowywania. Informujemy również, że przekażemy tę kwestię odpowiedzialnym za to osobom. Dodatkowo przypominamy, że każdemu Klientowi Castorama przysługuje prawo do złożenia reklamacji w dowolnym oddziale na terenie całej Polski.

06.07.2020
Farba to totalne dno.. wszystko zostało należycie przygotowane , natomiast farba nawet po 4 warstwach nie kryje ... zamiast wydać 100 zl wydałam juz 250 a końca nie widać. Po zgłoszeniu w dziale reklamacji iż farba w ogóle nie jest adekwatna do opisu usłyszałam ,że mam źle przygotowane ściany i wypytywali mnie o nazwę gruntu-nie malujemy ścian pierwszy raz tata jest budowlańcem. Dwóch panów kierowników zarzekało się że malowali tą farbą i jest świetna (zapewne nie mieli lepszego argumentu)... jasne zwłaszcza że miała być wydajna i kryć po dwóch warstwach a tu ani jedno ani drugie...Reklamacji nie zgłosiłam bo co mi będą do domu przyjeżdżać i oglądać... i tak stwierdzą że to moja wina..totalna porażka i nie polecam. W tej cenie to można kupić lepszą i bardziej znaną farbę...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pani oczekiwań w zakresie krycia. Opisana sytuacja może wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu, w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Zachęcamy serdecznie do ponownego skonsultowania wspomnianych kwestii z naszymi doradcami fachowymi z działu Dekoracje, którzy jako specjaliści w tym zakresie postarają się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy i podpowiedzą, co należy zrobić, by uzyskać zadowalający efekt końcowy. Jednocześnie przypominamy o możliwości złożenia reklamacji. Tak jak Pani wspomniała, może się to wiązać z przybyciem do domu pracowników odpowiedzialnych za przyjęcie zgłoszenia reklamacyjnego, jednak zapewniamy, że to rozwiązanie pozwoli Pani najszybciej jak to możliwe rozwiązać zaistniałe niedogodności. Reklamację można złożyć kontaktując się drogą telefoniczną z dowolnym, wybranym przez siebie sklepem Castorama, niekoniecznie tym, w którym dokonano zakupu. Numery kontaktowe do wszystkich sklepów na terenie kraju znajdzie Pani na stronie: www.castorama.pl/sklepy

12.06.2020
Nie wiem jaki malarz czy fachowiec wypowiadał się tu wcześniej - nie jestem ani jednym, ani drugim ale najmniejszych problemów z tą farbą nie miałem. Dwie warstwy pięknie przykryły wszystko, co przykryć powinny, nie zostały smugi, mazy - kolor jest piękny i równomierny. Żadne ślady po dotknięciu dłonią nie zostają, sprawdzałem z ciekawości po przeczytaniu opinii.... także pozdrawiam serdecznie tych „znających się na rzeczy”, których ta farba pokonała...może czas się przekwalifikować i nie zwalać własnej niekompetencji na złą jakość produktu. Złej baletnicy i rąbek u spódnicy
09.06.2020
Witam :)
Pomalowałam cały dom farbami goodhome(akurat były na promocji ) , z ciekawości zaczęłam teraz czytać opinie i jestem w szoku.Wszystkie ściany miałam gipsowane - białe. Jako laik malowania malowałam wszystkie na dwa razy , zero prześwitów i smug.Przy farbach typowo do łazienki wystarczyło malowanie na raz.Plamy z tych tańszych(jasne opakowania) odpowiedników schodzą bez problemu przy wilgotnej szmatce , nie zostają ślady.Miałam przyjemność malowania jeszcze śnieżką i dekoralem i mi osobiście nimi malowało się gorzej.Używałam tańszych i droższych walków , również nie widzę różnicy :) Jedyny mankament to polecam kupować najpierw testery ,bo niestety na opakowaniu jest jeden odcień , po otwarciu inny , na ścianie jeszcze inny.Nie są to może aż tak kolosalne różnice,ale może przeszkadzać gdy ktoś ma już wszystko poukładane. ( ale myślę , że przy innych markach jest podobnie :)) Podsumowywując , u mnie nie wystąpiły żadne problemy z farbami.Jeśli trafie jakieś na promocji to chetnie jeszcze kupie.
09.05.2020
Farba fatalna.
Ściany przygotowane przed malowaniem przez osobę która się na tym zna. Ściana nigdy nie malowana bo w nowym budownictwie.
Po pomalowaniu trzykrotnym i trzech tygodniach schnięcia, po dotknięciu został ślad.. Lekko próbowałam go usunąć czystą szmatką i co moje oczy widzą - farba lekko zeszła i został jeszcze większy ślad.
Jakaś masakra cena też nie jest najniższa.
Kolor bardzo mi się podoba ale co z tego jak muszę malować jeszcze raz, ale na pewno już inną farbą abym mogła się wprowadzić i nie myśleć o masakrycznej farbie.
Na koniec dodoam że malowałam tez tą farbą ale kolorem
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Zachęcamy do skonsultowania opisanych kwestii z naszymi specjalistami z działu Dekoracje, którzy postarają się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy i doradzą, co należy zrobić, by uzyskać zadowalajacy efekt końcowy. Jednocześnie przypominamy, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, co najłatwiej będzie zrobić drogą mailową lub telefoniczną. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej dla Pani możliwości.

29.04.2020
Dwie gwiazdki za cenę, ale jeśli nie chcecie się przepracować to serdecznie polecam inny produkt. Malowanie to farbą to jakaś masakra .... :-(
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Bardzo nam przykro, jeśli malowanie zakupioną farbą okazało się nie spełniać Pańskich oczekiwań. Chcielibyśmy poznać więcej szczegółów związanych z treścią Pana wiadomości, dlatego zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza zamieszczonego na stronie: wwww.castorama.pl/sklepy

22.04.2020
Mialam co do tej farby spore nadzieję, ponieważ polecono mi ją przez Pracownika sklepu. "Specjalista" twierdził, że to najlepsza i najlepiej kryjąca farba z obecnych w sprzedaży. Przykro mi stwierdzić, że zostałam oszukana i wykorzystano moją niewiedzę. Malowałam ściany trzy, gdzieniegdzie cztery razy. Totalna porażka.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Przykro nam, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pani oczekiwań w zakresie przebiegu jej aplikacji. Przypominamy, że samo malowanie jest procesem, którego powodzenie zależy od odpowiedniego przygotowania podłoża, a wszelkich porad w tej kwestii chętnie udzielą doradcy fachowi z działu Dekoracje.

22.04.2020
Niestety najgorsza farba jaka mielismy :( Fachowiec malowal tylko 1 sciane az 4 razy
Po dotknieciu zostaja slady,szmatka zmywac nie mozna bo nie dosc ze od szmatki zostaja slady to ogolnie zostaja slady czy to na sucho czy na mokro. Tragedia,szkoda pieniedzy i nerwów :(
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę wiadomość. Przykro nam, jeśli efekt, osiągnięty przy użyciu zakupionej farby nie spełnił Pani oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z wybranym sklepem Castorama celem uzyskania wsparcia w opisanej sytuacji: www.castorama.pl/sklepy

18.04.2020
Nigdy więcej nie kupie farbę tej firmy.
Prawie zerowe krycie przy drugiej warstwie... jestem zmuszona kupić kolejne wiaderko 2,5l (już 2 zużyte) aby jakkolwiek zamalować prześwity. Skusił mnie ładny kolor , niestety nie czytałam opinii o tej farbie. Stracone pieniążki !
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za wiadomość. Przykro nam, jeśli krycie osiągnięcie podczas aplikacji farby nie spełniło Pani oczekiwań. Jeśli zastosowała się Pani do wszelkich zaleceń producenta, a malowane podłoże zostało odpowiednio przygotowane, a mimo to efekt Pani nie odpowiada, chętnie udzielimy Pani wszelkiego wsparcia. Zachęcamy do kontaktu z doradcą fachowym z działu Dekoracje: www.castorama.pl/sklepy

30.03.2020
Witam. Podpisuję się do komentarzy negatywnych. Farba porażka- pozostawia ślady po wałku i po dwukrotnym malowaniu kolorem himonya dalej przebija kolor biały
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli efekt uzyskany przy użyciu tego środka nie spełnił Pańskich oczekiwań. W takich przypadkach przypominamy, że nasi Klienci mają prawo do złożenia reklamacji produktu w dowolnym sklepie Castorama w Polsce, telefonicznie, osobiście lub mailowo: www.castorama.pl/sklepy

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Rodzaje farb do ściany – przegląd produktów GoodHome

 • Wykończenie

  Jak podzielić pokój dziecięcy na 3 strefy?

 • Wykończenie

  Pomaluj ściany jak profesjonalista – malowanie krok po kroku

Ocena i komentarz dla:

Farba GoodHome Premium Ściany i Sufity minneapolis 2,5 l