Produkty

Farba GoodHome Łazienka santa fe 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba GoodHome Łazienka santa fe 2,5 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 744166

|
 • odporna na pleśń i wilgoć
 • długotrwały kolor
 • odporna na szorowanie
 • łatwe czyszczenie pędzli przy użyciu wody
Emulsyjna farba GoodHome Łazienka Santa Fe ma beżowy, uniwersalny kolor o lekko połyskliwym wykończeniu. Z uwagi na odporność na wilgoć świetnie sprawdza się do malowania łazienek. Zapobiega powstawaniu pleśni nawet w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności i niedostatecznej wentylacji. Jest odporna na szorowanie podczas czyszczenia.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

15.4 cm

Wysokość opakowania

20.1 cm

Szerokość opakowania

20.1 cm

Waga brutto

3.125 kg

Pojemność

2,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

lekki połysk

Ilość warstw

2

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura aplikacji

od +5°C do +30°C

Czas schnięcia

dotykowy: 1 - 2 h; nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

do 14 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

35 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

max. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Seria

Łazienka

Rodzaj farby

emulsyjna

Nr referencyjny

3663602591597

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

santa fe
Farba GoodHome Łazienka Santa Fe satyna 2,5 l to doskonały wybór w przypadku wnętrz, w których obecna jest wysoka wilgotność powietrza. Produkt jest odporny na wilgoć oraz często pojawiającą się wraz z nią pleśń. Po malowaniu powierzchnia ściany wygląda estetycznie i jest odporna na szorowanie. To ułatwi Ci utrzymanie jej w czystości. Kolor jest długotrwały, beżowy, o delikatnym połysku. Przez to prezentuje się elegancko zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Emulsyjna farba GoodHome Łazienka Santa Fe jest łatwa w aplikacji – wystarczy Ci do tego celu wałek albo pędzel. Drugą warstwę nałożysz już po czterech godzinach od pierwszego malowania. W ten sposób remont będzie trwał krótko. Zobacz też inne kolory farb do łazienek z serii GoodHome.
Ocena
2 komentarze
18.12.2019
Kupiłem tą farbę z ciekawości, ponieważ opakowanie jest bardzo, bardzo podobne do opakowań i designu Fluggera. Nie mówię że Flugger jest lepszy bo ma swoje duże wady. Chodzi mi konkretnie o GoodHome . Używamy szarych mas szpachlowych i malowanie na dwa razy zawsze byli na gotowo, wczoraj farba GoodHome przemalowalem piąty raz i jeszcze nie jest jednolicie, co powoduje że mam znowu baranek na nowych ścianach. Malowalem kolorem ,który w mojej ocenie odpowiada kolorów i S1500-n .
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za szczegółową opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie odpowiedniego krycia malowanej powierzchni. Czy zastosował się Pan do wszelkich zaleceń producenta, a podłoże zostało uprzednio odpowiednio przygotowane? Często masy szpachlowe posiadają większą, niż pozostała część ściany czy sufitu chłonność i wystąpienie na niej opisanego przez Pana efektu wydaje się być nieuniknione, jeśli nie zastosuje się środka gruntujacego, który wyrówna wspomnianą wcześniej chłonność. Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym z działu Dekoracje, który postara się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tej sytuacji.

17.10.2019
Dużym minusem są kolory a raczej odcienie. Kolor hamptons widocznie szary po pomalowaniu błękitny. Ciężko znaleźć odpowiedni kolor beż spróbowania
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię na temat farby. Przykro nam, jeśli odnalezienie odpowiadającego koloru produktu nie przebiegło według Pana(i) założeń. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który udzieli merytorycznego wsparcia w zakresie doboru koloru spełniającego Pana(i) oczekiwania.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak przygotować i malować ściany? Krok po kroku

 • Wykończenie

  Jak dobrać rodzaj farby do pomieszczenia?

 • Wykończenie

  Pomaluj ściany jak profesjonalista – malowanie krok po kroku

Ocena i komentarz dla:

Farba GoodHome Łazienka santa fe 2,5 l