Zobacz więcej Gres

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki podłogowe

Strzałka w prawo

Płytki ceramiczne

Strzałka w prawo

Gres

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gres Marika 14,7 x 89 cm brązowy 1,05 m2
Strzałka w prawo

Gres Marika 14,7 x 89 cm brązowy 1,05 m2

94,98
/ m²
99,73
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gres Marika Cersanit brązowy to wyjątkowy materiał wykończeniowy przeznaczony do wnętrz. Umożliwia stworzenie stylowej aranżacji. Duży format gresu idealnie wpisuje się w aktualne trendy. Listwa jest częścią kolekcji satynowej. Wzór na produkcie imituje drewno w brązowym kolorze wykończone matową powierzchnią. Gres ma rektyfikowane krawędzie.

   Cechy i zalety

    Gres Marika Cersanit 14,7 x 89 cm brązowy 1,05 m2 to bardzo stylowy materiał wykończeniowy. Dedykowany jest do wnętrz budynków. Dzięki dużemu formatowi gres doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Co więcej, umożliwia stworzenie stylowego i eleganckiego wnętrza. Zapewniają to również rektyfikowane krawędzie idealne pod wąską fugę. Produkt z serii Marika jest wykonany z ceramiki. Wykończono go matową powierzchnią. Równocześnie gres doskonale imituje drewno utrzymane w brązowej kolorystyce. Pozwala zatem na stworzenie ciepłego wnętrza. Gres Marika Cersanit brązowy jest częścią kolekcji satynowej. W jej ramach znajdziesz również płytki oraz inne materiały wykończeniowe. Z asortymentu sklepów Castorama możesz także dobrać inne rozmiary, kolory czy wzory materiałów wykończeniowych.

    • Pozwoli na stworzenie własnego stylowego wnętrza
    • Kolekcja satynowa
    • Duży format doskonale wpisuje się w najnowsze trendy
    • Płytka rektyfikowana

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5901771047261