icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Emulsje gruntujące

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Podkłady i grunty

Strzałka w prawo

Emulsje gruntujące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunt odcinający Njord Luxdecor 0,75 l

Grunt odcinający Njord Luxdecor 0,75 l

24,98
/ szt.
33,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wodny grunt odcinający służący do zabezpieczania podłoży drewnianych, przeznaczony do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Nałożony na powierzchnię, zapobiega żółknięciu i ciemnieniu drewna. Produkt jest przezroczysty i nie wpływa na kolor danego elementu. Preparat jest gotowy do użytku i bardzo łatwy w stosowaniu.

    Cechy i zalety

    Elementy i konstrukcje drewniane prezentują się najlepiej, gdy są właściwie zadbane. Do ich zabezpieczania przeznaczone są specjalne impregnaty, jednak przed ich zastosowaniem warto nałożyć grunt odcinający. Preparat chroni podłoża drewniane przed żółknięciem i ciemnieniem, blokując migrację tanin. Produkt jest bezbarwny, dzięki czemu nie zmienia koloru pokrywanej nim powierzchni. Grunt odcinający ułatwia także przywieranie kolejnych warstw aplikowanych na dane podłoże. Z powodzeniem można go użyć do zabezpieczenia elewacji drewnianych, ogrodzeń, mebli ogrodowych, altanek, balustrad czy pergoli. Preparat jest szczególnie polecany pod impregnaty z tej samej serii – znajdziesz je w bogatej ofercie sklepów Castorama!

    • Wodny
    • Bezzapachowy
    • Zapobiega żółknięciu i ciemnieniu

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Pokrycie7.5m²
    Pokrycie z litra10m²/L
    SeriaNjord
    Czas schnięcia24 godziny
    Liczba warstw2
    Maksymalny czas schnięcia nieprzylepny1h
    KolorTransparentny
    Waga (kg)0.75kg
    Kod produktu5906725255242