Zobacz więcej Emulsje gruntujące

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Podkłady i grunty

Strzałka w prawo

Emulsje gruntujące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunt odcinający Njord 2,5 l

Grunt odcinający Njord 2,5 l

62,98
/ szt.
25,19
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezzapachowy i bezbarwny grunt odcinający, który posłuży Ci do zabezpieczenia podłoży drewnianych. Preparat zapobiega żółknięciu oraz ciemnieniu drewna, a ponadto ułatwia aplikację i przywieranie kolejnych powłok nawierzchniowych. Produkt jest szczególnie polecany do stosowania pod impregnaty do elewacji z tej samej serii.

   Cechy i zalety

    Jeśli chcesz przez długi czas cieszyć się pięknym wyglądem drewna, powinieneś zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Przed nałożeniem specjalnego impregnatu, zastosuj grunt odcinający, który blokuje migrację tanin, a tym samym chroni podłoża drewniane przed żółknięciem i ciemnieniem. Produkt można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, więc przy jego pomocy zabezpieczysz elewacje drewniane, meble ogrodowe, ogrodzenia, altany, wiaty czy pergole. Preparat jest bezwonny, a także bezbarwny, dzięki czemu nie wpływa na kolor powierzchni. Grunt ułatwia również aplikację i przywieranie impregnatów nawierzchniowych. Preparat jest gotowy do użytku – do jego nałożenia potrzebny Ci będzie pędzel oraz wałek. Zamów ten produkt online już teraz!

    • Wodny
    • Bezzapachowy
    • Zapobiega żółknięciu i ciemnieniu

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia24 godziny
    KolorTransparentny
    Liczba warstw2
    Maksymalny czas schnięcia nieprzylepny1h
    Pokrycie25m²
    Pokrycie z litra10m²/L
    SeriaNjord
    Waga (kg)2.5kg
    Kod produktu5906725255259