Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak do obejmy Ocean 220 mm

Hak do obejmy Ocean 220 mm

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Srebrny hak wykorzystasz do przymocowania elementu systemu rynnowego – obejmy. Konstrukcja umożliwia ochronę fasady przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Dzięki temu tynk będzie się dobrze prezentować, a na jego powierzchni nie będą powstawać zacieki. Hak cechuje się wysoką wytrzymałością, ponieważ został wykonany z metalu.

   Cechy i zalety

    Hak zastosujesz w układzie rynnowym. Element posłuży Ci do obejmy, co zapewni konstrukcji odpowiednie wzmocnienie. Hak został odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu z łatwością zamocujesz go do pozostałych części. W efekcie pracę wykonasz samodzielnie i obędziesz się bez fachowca. System zapewnia fasadzie odpowiednie zabezpieczenie przed zniszczeniem pod wpływem czynników atmosferycznych. Dzięki temu znajdzie zastosowanie w każdym budynku. Hak cechuje się wysoką odpornością mechaniczną – nie będzie również niszczeć pod wpływem wody, ponieważ został wyprodukowany z metalu. Element został precyzyjnie wykonany, dlatego prezentuje się estetycznie. Element posiada uniwersalny, srebrny kolor, dzięki czemu z powodzeniem dobierzesz do niego pozostałe części.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMetal
    Kod produktu5902241614006