LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak do obejmy Ocean 250 mm

Hak do obejmy Ocean 250 mm

9,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak umożliwia odpowiedni montaż systemu rynnowego. Element wykorzystasz do zamocowania obejmy, ponieważ posiada odpowiednio wyprofilowany do tej funkcji kształt. Produkt nie ulegnie uszkodzeniu pod wpływem wody i różnego rodzaju czynników mechanicznych, ponieważ został wyprodukowany z metalu. Hak prezentuje się estetycznie – został wykończony w srebrnej barwie.

   Cechy i zalety

    Hak do obejmy sprawdzi się doskonale do solidnego zamocowania rur spustowych, dzięki czemu wzmocni konstrukcję rynnową i zapewni jej właściwe funkcjonowanie w różnych warunkach pogodowych. System zabezpieczy elewację Twojego domu przed szkodliwym wpływem wody, ponieważ odpowiednio odprowadzi ją z powierzchni budynku. Hak odznacza się szczególną odpornością na uszkodzenia pod wpływem czynników atmosferycznych i mechanicznych, ponieważ został wykonany z wytrzymałego materiału – metalu. Element posiada wykończenie w srebrnym odcieniu, dlatego będzie stanowić estetyczną oprawę dla każdej fasady. W ofercie producenta znajdziesz haki do obejm w różnych rozmiarach – z pewnością dopasujesz odpowiedni model do swojego domu.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMetal
    Kod produktu5902241614013