Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Hak do obejmy Ocean 350 mm

Hak do obejmy Ocean 350 mm

12,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Hak idealnie nadaje się do wykorzystania w konstrukcji rynnowej. System umożliwia odprowadzenie wody deszczowej, dzięki czemu na fasadzie nie powstają plamy i odpryski. Hak umożliwia trwały montaż obejmy, ponieważ posiada odpowiednio wyprofilowany kształt i właściwe wymiary. Element nie będzie niszczeć pod wpływem wody, ponieważ został wyprodukowany z metalu.

   Cechy i zalety

    Hak znajdzie zastosowanie w systemie rynnowym odpowiedzialnym za prawidłowe odprowadzenie deszczówki. Element umożliwia konstrukcji prawidłowe funkcjonowanie w każdych warunkach, ponieważ zapewnia mocne i trwałe łączenie części. Z pomocą produktu z łatwością wykonasz montaż, dzięki czemu obędziesz się bez fachowej pomocy i ograniczysz koszty. Hak zastosujesz do obejmy, co pozwoli na zamontowanie rury spustowej do krawędzi dachu. Element charakteryzuje się wysoką odpornością, ponieważ został wykonany z metalu. Dzięki temu produkt sprawdzi się doskonale do wzmocnienia konstrukcji – nie będzie niszczeć pod wpływem różnego rodzaju czynników mechanicznych i wody. Hak posiada uniwersalny, srebrny kolor, dlatego z powodzeniem wpasuje się w kolorystykę pozostałych elementów.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMetal
    Kod produktu5902241614020