Impregnat do drewna Vidaron orzech 9 l + 11%
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Wycofany z oferty
Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercieSzczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Impregnat do drewna Vidaron orzech jest przeznaczony zarówno do dekoracji, jak i ochrony. Produkt jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji. Ma półprzezroczystą formułę, dzięki czemu drewniana powierzchnia zyska kolor, ale zachowa naturalny wzór. Ten wariant impregnatu Vidaron dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych. Wszystkie znajdziesz w naszym asortymencie.
Cechy i zalety
Impregnat do drewna Vidaron orzech 9 l + 11% to świetny wybór, jeśli szukasz produktu malarskiego o konkretnych właściwościach. Ten produkt doskonale chroni i dekoruje drewnianą powierzchnię. Nadaje się do mebli ogrodowych lub domowych, a także wielu innych elementów konstrukcyjnych w pomieszczeniach i na zewnątrz. Półprzezroczysta formuła sprawia, że środek malarski delikatnie zmieni kolor podłoża drewna, ale nie zasłoni naturalnego wyglądu słojów. Impregnat do drewna orzech tworzy solidną powłokę, która zabezpiecza przed wsiąkaniem wody, promieniowaniem UV, rozwojem mchu i trudnymi warunkami pogodowymi. Farba nie łuszczy się, dzięki czemu przez długi czas będzie utrzymywać się na powierzchni drewna. Preparat jest gotowy do użycia zaraz po otwarciu, ponieważ nie wymaga rozcieńczenia.
- Impregnuje, wzmacnia, chroni i dekoruje
- Chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi
- Powłoka odporna na siniznę, grzyby pleśniowe i glony
- Uwydatnia piękno naturalnego drewna
- Zwiększona wodoodporność ‐ zawiera wosk
- Chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi
- Powłoka odporna na siniznę, grzyby pleśniowe i glony
- Uwydatnia piękno naturalnego drewna
- Zwiększona wodoodporność ‐ zawiera wosk
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Czas ochrony | 6lat(a) |
---|---|
Czas schnięcia | 12 godzin |
Wykończenie | Mat i półmat |
Kolor | Orzech |
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Liczba zalecanych aplikacji | 2 |
Marka | Vidaron |
Metoda aplikacji | Pędzel lub metoda zanurzeniowa |
Objętość | 10000ml |
Pokrycie | 110m² |
Pokrycie z litra | 11m²/L |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Typ pojemnika | Puszka |
Typ produktu | Impregnat |
Waga (kg) | 10kg |
Wysokość pojemnika | 290mm |
Obszar zastosowania | Wewnątrz i na zewnątrz |
Przeznaczenie | Impregnuje, wzmacnia, chroni i dekoruje powierzchnię |
Kod EAN | 5903973222255 |