Produkty

Impregnat do płytek i fug Atlas Delfin 1 kg

Kliknij aby powiększyć

Impregnat do płytek i fug Atlas Delfin 1 kg

Marka: Atlas

Marka: Atlas

Kod: 445503

|
Impregnat do płytek i fug Delfin doskonale sprawdzi się podczas wykańczania posadzek w Twojej kuchni lub łazience. Środek ten tworzy bowiem warstwę ochronną na płytkach kamiennych i nieszkliwionych, która zabezpiecza je przed niszczeniem. Dodatkowo podkreśla on barwę każdego kafelka, co podnosi atrakcyjność całego otoczenia. Dostępne są również inne środki do pielęgnacji płytek podłogowych.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

1 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

płytki i fugi

Właściwości

bezbarwny - po wyschnieciu uwydatnia kolor podłoża, odporny na typowe środki czyszczące - nie ulega wymyciu podczas pielegnacj i okładziny

Parametry indywidualne

Marka

Atlas

Nr referencyjny

DF-01

Parametry fizyczne i wizualne

Postać

emulsja

Pojemnik

butelka
Impregnat do płytek i fug Delfin z pewnością sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Dzięki temu preparatowi będziesz w stanie nie tylko zabezpieczyć swoje posadzki przed niszczeniem, lecz również nadasz im jeszcze bardziej atrakcyjny wygląd. Produkt skutecznie zabezpiecza kafelki przed plamami i zabrudzeniami, w związku z czym czyszczenie podłóg będzie się wiązało jedynie z przetarciem ich wilgotną ściereczką. Dodatkowo nadaje płytkom ceramicznym stosowny połysk, a także ożywia ich kolor, co podkreśla ich urodę. Środek przeznaczony jest do kafelków kamiennych oraz nieszkliwionych. Cechuje się odpornością na zmywanie, zatem nie utraci swoich właściwości przy codziennej pielęgnacji posadzek. W ofercie znajdziesz także inne akcesoria do kafelków, więc będziesz mógł o nie odpowiednio zadbać.
Ocena
1 komentarz
06.11.2019
Nie polecam, chyba że ktoś chce sie zajechać przy zmywaniu.
Preparat zostawia niesamowite

smugi które wyglądają stradnie i nie idzie tego wypolerowac
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli podczas użytkowania produktu spotkała Pana taka sytuacja. Chcielibyśmy Panu pomóc w jej rozwiązaniu, dlatego zachęcamy serdecznie do skonsultowania opisanej kwestii smug z jednym z naszych doradców fachowych z Działu Pokryć Podłogowych, który przedstawi, jakie są przyczyny tego stanu rzeczy, jak również doradzi, co należy zrobić, by pozbyć się wspomnianych smug i uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy. Z naszym ekspertem można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak nadać połysk i odświeżyć wygląd płytek

 • Wykończenie

  Jak szybko i bezpiecznie czyścić podłogi?

 • Wykończenie

  Wykwity na klinkierze – kiedy powstają, jak sobie z nimi radzić

Ocena i komentarz dla:

Impregnat do płytek i fug Atlas Delfin 1 kg