Mój sklep: Nie wybrano sklepu
Bold_Markets_Block_Markets_Select

Castorama

 

Kontakt

Formularz Kontaktowy

tel.  / 

Godziny otwarcia

pon.-pt.

sobota

niedziela

Sklep jest zamknięty w dni świąteczne

Karta kredytowa i kredyt

Zakupy na raty w Castoramie 

W sklepach Castorama klient ma możliwość zakupów na raty dzięki naszej karcie VISA Castorama, bądź zawierając umowę o kredyt ratalny.

 

karta kredytowa Visa Castorama

Karta Kredytowa VISA Castorama

Kartą kredytową VISA Castorama możesz posługiwać się w sklepach Castorama oraz we wszystkich punktach handlowych i usługowych w Polsce i na świecie oznaczonych logo Visa. Możesz również dokonywać płatności kartą w Internecie. 

Ponadto tylko w sklepach Castorama dla posiadaczy kart organizujemy różnorodne akcje z atrakcyjną ofertą.

 

 

Gdzie można otrzymać kartę?

Aby złożyć wniosek o przyznanie karty kredytowej, wystarczy podczas wizyty w sklepie Castorama podejść do Punktu Obsługi Klienta. Dla Twojej wygody, jest on czynny 7 dni w tygodniu. Wszystkie formalności zostaną dopełnione w 15 minut (w wyjątkowych przypadkach maksymalny czas oczekiwania na decyzje kredytową wynosi do 48 godz.), a karta zostanie wysłana przesyłką pocztową na Twój adres korespondencyjny. 

 

Co zyskujesz posługując się kartą VISA Castorama?

Oszczędność pieniędzy - korzystając z karty VISA Castorama nie angażujesz własnych pieniędzy, lecz otrzymujesz je od Banku. Mało tego, przy okazji zyskujesz możliwość korzystania z darmowego kredytu dla transakcji bezgotówkowych nawet przez okres 54 dni. Wystarczy, że spłacisz całą kwotę zadłużenia wykazaną na wyciągu bankowym w określonym przez Bank terminie 

Wygodę – kupując np. materiały budowlane lub artykuły wyposażenia wnętrz w sklepach Castorama nie musisz mieć przy sobie gotówki, zapłacisz za nie swoją kartą kredytową. Możesz też używać karty Visa Castorama wszędzie, gdzie chcesz - na stacji benzynowej, u fryzjera czy w hipermarkecie. 

Prestiż - karta VISA Castorama to karta z logo międzynarodowej organizacji płatniczej VISA co oznacza, że możesz jej używać zarówno w Polsce jak i zagranicą - wszędzie tam, gdzie zobaczysz znak VISA

Stałą rezerwę finansową – jeśli potrzebna jest Ci szybko gotówka, nie musisz już starać się o kredyt - w bankomacie wypłacisz potrzebną Ci kwotę o każdej porze dnia i nocy, w kraju i zagranicą. 

Udział w atrakcyjnych akcjach – tylko dla posiadaczy karty VISA Castorama organizujemy specjalne akcje, dzięki którym możesz skorzystać np. z kredytu ratalnego o obniżonym oprocentowaniu a nawet z kredytu darmowego. O aktualnych akcjach informujemy na comiesięcznych wyciągach z karty kredytowej, informacji udzielą także doradcy w Punkcie Obsługi Klienta na terenie sklepów Castorama. 

Cykliczny dostęp do informacji o ofercie – wraz z comiesięcznym wyciągiem do karty, oprócz informacji o wykonanych przez Ciebie transakcjach, będziemy również pisać o aktualnych promocjach lub użytecznych informacjach na temat używania karty kredytowej.

Bezpieczeństwo  karta kredytowa Visa Castorama wyposażona jest chip – mikroprocesor, który zabezpiecza kartę. Dodatkowo każdą wypłatę z bankomatu akceptujesz kodem PIN, który jest znany tylko Tobie. W większości sklepów i punktów usługowych akceptujesz zapłatę kartą także za pomocą PINu. W niektórych sklepach możesz akceptować też płatności swoim podpisem, który powinien być identyczny jak ten, złożony przez Ciebie na karcie. W razie utraty karty przyznana Ci kwota limitu jest bezpieczna – wystarczy, niezwłocznie powiadomić Bank za pośrednictwem infolinii 801 700 777* lub +48 71 79 97 107, a Twoja karta zostanie natychmiast zastrzeżona. 

 

Jeśli potrzebujesz jeszcze większej ochrony, możesz wybrać jeden z pakietów ubezpieczeniowych do karty, zabezpieczający Cię m.in. w przypadku utraty pracy czy kradzieży zakupów. Do wyboru masz trzy pakiety: 

Pakiet Życie:

 • ochrona i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich - w nieprzewidzianych, życiowych sytuacjach możesz być spokojny, że konieczność spłaty zobowiązań kredytowych nie pozostawi Twojej rodziny bez środków do życia 
 • poczucie finansowego bezpieczeństwa w przypadku poważnych problemów ze zdrowiem 

Pakiet Bezpieczne Zakupy:

 • gwarancja ochrony i bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich w nieprzewidzianych, życiowych sytuacjach, gdyż Pakiet ten obejmuje ubezpieczenia z Pakietu Życie 
 • bezpieczeństwo i komfort korzystania z karty kredytowej - gdyby Twoja karta dostała się w niepowołane ręce, odzyskasz swoje pieniądze 
 • ochrona zakupów - w przypadku kradzieży lub zniszczenia zakupów, za które zapłaciłeś ubezpieczoną kartą, odzyskasz ich równowartość 

Pakiet Pełna Ochrona:

 • ochrona na najwyższym poziomie! Pakiet ten chroni Ciebie i Twoich bliskich na wypadek niemiłych, życiowych zdarzeń, ponieważ posiada wszystkie atuty Pakietu Bezpieczne Zakupy, a więc również Pakietu Życie
 • poczucie finansowego bezpieczeństwa w przypadku utraty pracy lub czasowej utraty zdolności do pracy - ubezpieczenie zagwarantuje Ci terminowość spłaty kredytu, dzięki czemu zachowasz status klienta wiarygodnego! 

 

Spłacanie kredytu w karcie VISA Castorama

Kiedy płacisz kartą nie wydajesz swoich pieniędzy, a pieniądze banku. Raz w miesiącu Bank przyśle Ci wyciąg zawierający transakcje wykonane przy użyciu karty oraz całkowitą sumę wydatków. Dzięki temu dowiesz się gdzie, kiedy i ile wydałeś. To ile spłacisz, zależy od Ciebie. Bank proponuje Ci następujące możliwości:

 • spłatę całości zadłużenia - jeśli spłacisz całe zadłużenie w określonym przez bank terminie - nie zapłacisz odsetek od kredytu. W ten sposób korzystasz z darmowego kredytu nawet przez okres 54 dni.
 • Plan Spłat Ratalnych pozwala na rozłożenie spłaty zadłużenia na 5, 10, 15, 20, a nawet 30 rat. Możesz zadecydować o tym w momencie dokonywania płatności kartą w Castoramie informując kasjera, że chcesz skorzystać z planu ratalnego w karcie. Możesz też, już po dokonaniu zakupów (również w innych placówkach handlowych i usługowych), złożyć dyspozycję otwarcia Planu Spłat Ratalnych w Punkcie Obsługi Klienta na terenie sklepu lub zadzwonić pod numer 801 700 777* lub +48 71 79 97 107

W comiesięcznym wyciągu będziesz otrzymywał informację o wysokości raty oraz o wymaganym terminie jej spłaty.

 

Klasyczny kredyt ratalny w Castoramie

Jeśli chcesz sfinansować jednorazowe zakupy w Castoramie i nie zamierzasz korzystać z karty, polecamy korzystny kredyt ratalny.

Jego atuty to:

 • atrakcyjne oprocentowanie, 
 • dowolność w wyborze okresu kredytowania - od 2 do 36 miesięcy, 
 • bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny - dajemy Ci możliwość skorzystania z ubezpieczenia do każdego kredytu ratalnego 
 • szybkość uruchomienia - nawet w ciągu kilkunastu minut możesz załatwić wszystkie formalności i odebrać zakupy
 • ułatwiony dostęp do kredytów o wyższej kwocie gdyż możesz łączyć swoje dochody z dochodami małżonka
 • elastyczność - raty możesz spłacać w terminie, który sam wybierzesz i tak jak Ci wygodnie

 

Informacje dodatkowe

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak uzyskać kartę lub kredyt ratalny albo masz dodatkowe pytania, zadzwoń pod numer 801 700 707* lub +48 71 79 97 107* lub zgłoś się do Punktu Obsługi Klienta na terenie sklepu Castorama.

Wiecej informacji o karcie kredytowej Visa Castorama znajdziesz również na stronie: www.credit-agricole.pl

* koszt połączenia wg stawki operatora