Produkty

Kupuj wygodnie z kartą kredytową Castorama i spłacaj w ratach 0%1, RRSO 0%

karta-awers
karta-rewers

Jak otrzymać kartę i skorzystać z rat 0%1?

 1. Podejdź do Punktu Usług Finansowych i złóż wniosek.
 2. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisz umowę oraz odbierz kartę Castorama.
 3. Zapłać kartą za wybrane zakupy – jeśli zechcesz Bank rozłoży płatność za zakupy na raty 0%1 od 3 do 6 miesięcy.

Zyskaj dodatkowe korzyści z karty Castorama, RRSO 20,61%2:

 • karta dostępna od ręki tak, abyś mógł od razu zapłacić za wybrane zakupy
 • limit nawet do 20 000 zł na dowolne zakupy
 • brak odsetek nawet do 54 dni3
 • możliwość korzystania z karty za darmo4
 • możliwość korzystania z ofert promocyjnych Visa Oferty
 • wygodne płatności w Internecie
 • szybkie płatności zbliżeniowe
 • możliwość wypłaty pieniędzy z dowolnego bankomatu
 • całodobowy dostęp do informacji o karcie – wystarczy zalogować się do Bankowości Internetowej lub zadzwonić na Infolinię Banku

Usługi dodatkowe do karty kredytowej

Możesz skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia dedykowanego Posiadaczom kart kredytowych oraz ubezpieczenia assistance5.

Więcej informacji o karcie kredytowej Castorama >>

1 Dla Promocyjnego Planu Spłat Ratalnych "3 do 6 miesięcy bez odsetek" dla Posiadaczy kart kredytowych Visa Castorama Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 09.03.2022 r.: transakcja bezgotówkowa 480 zł, okres spłaty 6 miesięcy, oprocentowanie stałe 0%, prowizja 0 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%, całkowita kwota do zapłaty 480 zł, całkowity koszt 0 zł. Wysokość rat 1-6 doliczanych do kwoty spłaty minimalnej wynosi 80 zł. Szczegóły w Zasadach Promocyjnego Planu Spłat Ratalnych dostępnych w zakładce Dokumenty oraz w sklepach Castorama.

2 Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 5000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 17,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 06.05.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 5000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 5000,00 zł, całkowity koszt kredytu 0,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%.

3 Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 5000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 17,50% oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 6,90 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 06.05.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 5000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 5777,51 zł, całkowity koszt kredytu: 777,51 zł i obejmuje odsetki: 694,71 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 82,80 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,61%.

5 Ogólne Warunki Ubezpieczenia K03/PAZ2017 (OWU) oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia Assistance „POMOC NA ZAWOŁANIE” (OWU) dostępne w oddziałach Santander Consumer Bank S.A. oraz na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

. Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową oraz usługi Assistance zapewnia AWP P&C S.A. Oddział w Polsce. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), a szczególnie z zakresem ochrony oraz włączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Koszty ubezpieczenia są przedstawione w Szczegółowej Umowie Ubezpieczenia oraz Karcie Produktu. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


Kupuj na raty, RRSO 21,18%6

Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na raty:

 • bez zbędnych formalności7
 • bez poręczycieli
 • bez konieczności wpłaty własnej
 • z możliwością łączenia różnych źródeł dochodów
 • spłatę kredytu możesz rozłożyć nawet do 50 równych rat miesięcznych
 • kredytowana wartość zakupionych towarów do 50 000 zł8
 • z szybką decyzją kredytową9

4 kroki do prostych zakupów:

 1. Wybierz towary lub usługi, które chcesz kupić.
 2. Zapytaj sprzedawcę o zakupy na raty – dostaniesz odpowiedni druk Zamówienia.
 3. Wypełnij z doradcą wniosek kredytowy w Punkcie Usług Finansowych.
 4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, podpisz umowę kredytową i ciesz się udanymi zakupami!

Usługi dodatkowe do kredytu ratalnego

Możesz skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia10 czy Pakietu Usług Bankowych.

6 Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 21,18% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 14.05.2019 r.

7 Zapytaj doradcę o kredyt na zakup towarów i usług na podstawie deklaracji o dochodach.

8 Przykład: Kupując towar za 60 000 zł możesz wpłacić 10 000 zł, a pozostałą cenę towaru wraz z kosztami kredytu możesz spłacić w ratach. Minimalna kwota kredytu wynosi 100 zł.

9 Czas liczony od momentu uzyskania i potwierdzenia przez Bank wymaganych danych: o tożsamości, wysokości i źródle dochodów wnioskodawcy, niezbędnych do wydania decyzji kredytowej.

10 Ogólne Warunki Ubezpieczenia H29/PA2016 (OWU) dostępne są we współpracujących z Santander Consumer Bank S.A. sklepach Castorama oraz na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.. Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniowa zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedziba w Dublinie (Irlandia). Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z OWU, a szczególnie z zakresem ochrony oraz wyłączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Koszty ubezpieczenia są przedstawione w umowie kredytowej oraz Karcie Produktu.


Weź kredyt teraz i ciesz się mocą zmian!

oprocentowanie od 7,20%11, RRSO 10,14%

Nasz kredyt gotówkowy to:

 • proste i jasne zasady kredytowania
 • rata dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości
 • Ty decydujesz, na co przeznaczysz swoje pieniądze
 • możesz sam wybrać dzień spłaty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia lub emerytury
 • atrakcyjne i stałe oprocentowanie – dla nowych Klientów Banku RRSO 10,14%

Sprawdź jakie to proste:

 1. Złóż wniosek, a Doradca przedstawi Ci naszą propozycję.
 2. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, podpisz umowę i wybierz sposób wypłaty:
  • przekaz pocztowy
  • przelew
  • w kasie oddziału Santander Consumer Banku12
 3. Ciesz się mocą zmian!

11 Dla Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.03.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20%, całkowity koszt kredytu: 2 900,89 zł obejmuje: prowizję: 663,97 zł, odsetki: 2 225,93 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,14%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 13 790,59 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 16 691,48 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 347,74; ostatnia 48 rata w wysokości 347,70 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.

Propozycja dotyczy Mistrzowskiego kredytu gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 6 000 zł do 35 000 zł, z maks. okresem kredytowania 60 miesięcy i dostępna jest dla Nowych Klientów Banku rozumianych jako pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączy i nie łączyła żadna umowa: pożyczki/kredytu gotówkowego, pożyczki/kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A.

12 Lista oddziałów dostępna na https://www.santanderconsumer.pl/mapa-oddzialow/.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.