Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Izopropanol w aerozolu Dragon 500 ml

Izopropanol w aerozolu Dragon 500 ml

25,28
/ szt.
50,56
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak wyczyścić delikatne części elektroniczne tak, by ich nie uszkodzić? W tym celu należy sięgnąć po specjalistyczny preparat, jakim jest prezentowany w ofercie izopropanol. Produkt jest dostępny w formie aerozolu, w związku z czym możesz w pełni kontrolować ilość aplikowanego środka. Dzięki temu zużyjesz go tyle, ile naprawdę potrzebujesz.

   Cechy i zalety

    Izopropanol to skuteczny środek, który pozwala wyczyścić sprzęt elektroniczny i przyrządy optyczne bez ryzyka ich uszkodzenia. Jego zastosowanie jest jednak znacznie szersze. Z pomocą preparatu szybko i bez wysiłku pozbędziesz się osadu z kamienia w kuchni i łazience, a także usuniesz zaschniętą farbę, tłuszcz lub smary z różnego rodzaju powierzchni. Izopropanol słynie ze swoich antyseptycznych właściwości, dzięki czemu jest również stosowany jako środek do dezynfekcji. Jego atutem jest to, że skutecznie czyści nawet najsilniejsze zabrudzenia, dlatego warto mieć go pod ręką, kiedy zawiodą stosowane na co dzień preparaty czyszczące. Produkt jest dostępny w wygodnej formie aerozolu, co ułatwi Ci aplikację oraz kontrolowanie ilości wykorzystywanego środka.

    • Wydajny, łatwy w użyciu, skuteczny w każdej pozycji

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903649052032