Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>
Zobacz więcej Baseny i jacuzzi ogrodowe
Jacuzzi Bestway Helsinki
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Jacuzzi Bestway Helsinki może być wykorzystane w ogrodzie i na tarasie. To wytrzymałe jacuzzi, które wyróżnia się powierzchnią imitującą drewno. Produkt został wyposażony w cienkie ściany. Funkcja automatycznego ogrzewania Freeze Shield pozwala na korzystanie z niego przy niskich temperaturach. Produkt jest oferowany jako kompletny i rozbudowany zestaw.
Cechy i zalety
Jacuzzi Bestway Helsinki znajdzie zastosowanie w ogrodzie i na tarasie. To dmuchane jacuzzi zostało wykonane z DropStitch. Zapewnia to bardzo trwałą konstrukcję. Produkt z serii Jacuzzi Lay-Z-Spa charakteryzuje się powierzchnią imitującą naturalne drewno. Będzie zatem ciekawą dekoracją w każdym ogrodzie. Jacuzzi Bestway Helsinki ma cienkie ścianki, co zapewnia więcej przestrzeni w samej wannie. Funkcja automatycznego ogrzewania pozwala na korzystanie z produktu w każdych warunkach i przy każdej temperaturze powietrza. W zestawie z tym produktem znajdziesz również pompę filtrującą z filtrem, dozownik do chemii basenowej oraz poszycie Spa i łatkę naprawczą. W asortymencie sklepów Castorama znajduje się duży wybór jacuzzi o różnej pojemności i kształcie.
- Design imitujący drewno
- Wyjątkowo trwała konstrukcja
- Cienkie ściany wanny
- Funkcja automatycznego ogrzewania Freeze Shield
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Jacuzzi |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Typ opakowania | Pojedynczo/Na sztuki |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Marka | Bestway |
Głębokość (cm) | 70cm |
Średnica produktu | 1800mm |
Szerokość (cm) | 47cm |
Wysokość (cm) | 80cm |
Seria | Jacuzzi Lay-Z-Spa |
Liczba dysz | 180 |
Pojemność | 1123L |
W zestawie | Poszycie spa, pompa filtrująca, dozownik chemii basenowej ChemConnect, filtr do pompy typu VI, dwuczęściowa pokrywa do SPA, ręczna pompka, łatka naprawcza |
Waga (kg) | 39.38kg |
Kolor | Imitacja drewna |
Kształt produktu | Okrągły |
Kod produktu | 6941607329979 |