Zobacz więcej Kabiny prysznicowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Kabiny prysznicowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kabina prysznicowa Durasan Parma 90 x 90 x 200 cm wysoki brodzik

Kabina prysznicowa Durasan Parma 90 x 90 x 200 cm wysoki brodzik

968
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kabina prysznicowa Durasan Parma Crepy Dark wysoki brodzik charakteryzuje się nowoczesnym designem dzięki chromowanym elementom. Model jest narożny, więc zastosujesz go również w niewielkiej łazience. Wysoki brodzik i rozsuwane drzwi pomogą Ci utrzymać porządek. Woda nie wydostanie się z prysznica, co pozwoli uniknąć czyszczenia podłogi po każdym użyciu kabiny.

   Cechy i zalety

    Kabina prysznicowa Durasan Parma Crepy Dark 90 x 90 x 200 cm wysoki brodzik zapewni Ci przyjemną kąpiel w komfortowych warunkach. Rozsuwane drzwi domkniesz bez trudu, dzięki czemu woda nie wydostanie się na podłogę w łazience. To pozwoli Ci uniknąć sprzątania po każdym prysznicu. Do kabiny dołączono brodzik wykonany z akrylu. Tworzywo jest lekkie, więc zamontujesz ten element wyposażenia samodzielnie. Brodzik z akrylu z łatwością utrzymasz w czystości. Bez trudu usuniesz z niego zarysowania, dzięki czemu na długo zachowa swój połysk. Szklane elementy kabiny z serii Parma są grafitowe. To zapewni Ci prywatność i wpłynie na mniejszą widoczność osadu. Kabina prysznicowa Durasan Parma Crepy Dark wysoki brodzik wyróżnia się nowoczesnym designem, który podkreśli styl Twojej łazienki.

    • Wysoki brodzik
    • Drzwi ze szkła 6 mm

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu900mm
    Grubość szkła6mm
    Szerokość produktu900mm
    Wysokość produktu2000mm
    SeriaParma
    Kod produktu5907796298763