Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płytki gipsowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Płytki gipsowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kamień dekoracyjny Tepic grafitowy 0,43 m2
Strzałka w prawo

Kamień dekoracyjny Tepic grafitowy 0,43 m2

22,98
/ opak.
53,44
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie kamieni dekoracyjnych Tepic w kolorze grafitowym to sposób na zaskoczenie gości wyrazistym wykończeniem ścian we wnętrzu mieszkania. Specjalnie przygotowane płytki z motywem kamieni ułożonych jak fragment muru są łatwe w montażu i dają możliwość swobodnego komponowania aranżacji wnętrza. Płytki można układać na jednej bądź na wszystkich ścianach, w zależności od potrzeb i efektu, jaki chcesz osiągnąć. Grafitowy kolor idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne.

  Cechy i zalety

  Zastosowanie okładziny z kamienia dekoracyjnego to nie tylko doskonały sposób pokrycia fasad budynku, ale również oryginalny pomysł na wykończenie ścian wewnątrz mieszkania. Wytrzymałe i trwałe płytki, do złudzenia przypominające wycięte fragmenty wiązań kamieni w murze, idealnie do siebie pasują i tworzą jednolitą powierzchnię o charakterystycznej dla naturalnego surowca strukturze. Grafitowe wybarwienie zwraca uwagę i wizualnie pomniejsza przestrzeń, dlatego z powodzeniem może być stosowane w dużych i przestronnych wnętrzach. Prezentowany kamień dekoracyjny Tepic można układać na pojedynczych ścianach, tworząc niebanalną dekorację przestrzeni, bądź wyłożyć nim całe pomieszczenie, przez co nabierze ono oryginalnego charakteru. Kamień dekoracyjny jest łatwy w montażu, a podczas procesu produkcyjnego dużą uwagę zwraca się na jakość i wymiary płytek, by ich układanie przebiegało sprawnie i bezproblemowo.

  • Łatwy montaż
  • Prosty w obróbce
  • Gipsowy

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu6
  Typ opakowaniaopak.
  Grubość produktu25mm
  KolorGrafitowy
  Pokrycie0.43m²
  SeriaTepic
  Obszar zastosowaniaWewnątrz
  Kod produktu5902406630698