Produkty

Kanał ACO Hexaline 1 m czarny

Kliknij aby powiększyć

Kanał ACO Hexaline 1 m czarny

Marka: ACO

Marka: ACO

Kod: 918860

|
 • ruszt antypoślizgowy
 • nie koroduje
 • niewielka waga
Kanał Aco Hexaline to element systemu odwodnienia liniowego, który stanowi ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązanie do odprowadzania wody z nawierzchni wokół domu. Świetnie sprawdza na podjeździe, przed garażem, w ogrodzie czy na patio. Produkt montuje się szybko i łatwo. Długość kanału może być dopasowana do potrzeb aranżacyjnych poprzez docięcie kanału do dowolnej długości.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

100 x 13 cm

Długość opakowania

100 cm

Wysokość opakowania

7.8 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

1.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

odwodnienie liniowe

Parametry indywidualne

Marka

ACO

Nr referencyjny

319210

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

czarny

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne
Kanał Aco Hexaline służy do odprowadzania wody z utwardzonych powierzchni wokół domu. Element systemu liniowego został wykonany z mocnego tworzywa sztucznego, niewymagającego konserwacji. Produkt jest również odporny na kwaśny odczyn gleby, dzięki czemu zapewnia działanie na wiele lat. Stanowi funkcjonalny i ekonomiczny system odwodnienia nawierzchni przed garażem na podjeździe czy tarasie ogrodowym. Odprowadza wodę deszczową z utwardzonych powierzchni i sprawia, że znajdujące się w otoczeniu tereny zielone zostają lepiej nawodnione – ogród dzięki temu będzie prezentował się świeżo i kolorowo. Kanał można skrócić do dowolnej długości, dzięki czemu łatwo dopasować go do wymogów każdego ogrodu. Produkt cechuje się szybkim i nieskomplikowanym montażem.
Ocena
5 komentarzy
28.10.2016
Moim zdaniem kawał dobrego produktu - tani, solidny i nie przewiduję z nim problemów przez drugą połowę mojego życia.
09.08.2016
Dokumenty dotyczące produktu oraz etykieta znajdująca się na nim zawierają informacje wymagane przepisami prawa oraz wynikające z zastosowanej normy PN-EN 1433, w tym w szczególności dotyczące klasy obciążenia. Zgodnie z treścią tej normy klasa obciążenia A15 oznacza „Obszary, które mogą być używane wyłącznie przez pieszych i rowerzystów”, przy czym obszar ruchu pieszego to również obszar zastrzeżony sporadycznie dla ruchu pojazdów. Jednakże producent zobowiązany jest wyłącznie do zacytowaniu tekstu normy (czyli wskazanie wyłącznie definicji klasy A15), nawet jeśli kanały odwadniające wytrzymują bez przeszkód przejazd samochodów osobowych (a tak jest w przypadku tego produktu). Tym samym komentarz zarzucający nieprawidłowość produktu jest bezpodstawny, a produkt spełnia wszelkie dotyczące go wymagania.
25.03.2016
Tani, warto.
03.03.2016
To jest kanał który jest odpowiedni do gospodarstw domowych. Dobra cena i jakość
10.02.2016
Uwaga! Tylko dla ruchu pieszego i rowerowego. Nie spełnia wymogów normy dla klasy A15 w zakresie samochodów osobowych -informują o tym drobnym drukiem na naklejce pod rusztem.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Drenaż ogrodu – co powinieneś wiedzieć?

 • Instalacja

  Jak odprowadzać wodę z tarasów i balkonów

 • Instalacja

  Jak działa studzienka chłonna?

Ocena i komentarz dla:

Kanał ACO Hexaline 1 m czarny