Produkty

Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 15/25 2 m

Kliknij aby powiększyć

Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 15/25 2 m

Marka: AKS Zielonka

Marka: AKS Zielonka

Kod: 810011

Dodaj pierwszą opinię!

|
Kanał elektroinstalacyjny MKE w kolorze białym służy do prowadzenia małych i średnich instalacji elektrycznych i teleinformatycznych wewnątrz pomieszczeń. Jednokomorowy profil zapewni łatwy dostęp do okablowania, usprawniając prace związane z modernizacją instalacji. Produkt jest trwały, a dzięki właściwościom samogasnącym – zatrzyma zaprószony ogień.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

200 cm

Wysokość opakowania

1.5 cm

Szerokość opakowania

2.5 cm

Waga brutto

0.035 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz i w środowisku suchym i wilgotnym

Sposób montażu

przykręcenie wkrętami lub śrubami dobranymi do rodzaju podłoża; zalecane mocowanie co 40-50 cm

Parametry indywidualne

Marka

AKS Zielonka

Informacje dodatkowe

odporne na UV, samogasnące, nierozprzestrzeniające płomienia

Nr referencyjny

111296

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PCV

Kolor

biały

Kształt

prostokątny

Kanał elektroinstalacyjny MKE w kolorze białym jest stosowany do rozprowadzania kabli oraz przewodów instalacji elektrycznych i teleinformatycznych wewnątrz pomieszczeń. Produkt będzie idealnym rozwiązaniem podczas prac renowacyjnych, adaptacji i przebudowie wnętrz. Umożliwi łatwy dostęp do przewodów, bez konieczności zbijania tynku. Dzięki temu, sprawniej przeprowadzisz wymianę okablowania, jak i rozbudujesz sieć. Produkt ułatwi również usunięcie występujących usterek. Profil został wykonany z trwałego PCV, które dzięki właściwościom samogasnącym w razie zaprószenia ognia – nie rozprzestrzeni płomieni na kolejne odcinki instalacji. Kanał elektroinstalacyjny również zabezpieczy przewody przed mechanicznymi uszkodzeniami.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak pozbyć się nieestetycznych kabli w Twoim salonie?

 • Instalacja

  Jak poprowadzić kable instalacji elektrycznej?

 • Instalacja

  Kanały instalacyjne – rodzaje i właściwości

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Kanał elektroinstalacyjny AKS Zielonka MKE 15/25 2 m