Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanał okrągły Vents fi 150 mm 1 mb

Kanał okrągły Vents fi 150 mm 1 mb

36,98
/ szt.
36,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W całości wykonany z trwałego tworzywa sztucznego kanał charakteryzuje się okrągłym kształtem – pasują do niego inne elementu przewodu wentylacyjnego o kompatybilnej średnicy. Nadaje się do wykorzystania zarówno w nawiewach oraz wywiewach powietrza – możesz go użyć w domach, mieszkaniach, a także instytucjach i miejscach publicznych.

   Cechy i zalety

    Kanał okrągły wykorzystasz w czasie instalacji przewodu wentylacyjnego. Montaż nie jest trudny, dlatego z powodzeniem wykonasz go samodzielnie, a w razie potrzeby możesz skorzystać z pomocy fachowca. Kanał wykonano z tworzywa sztucznego, dlatego wykazuje odporność na uszkodzenia – nawet podczas intensywnej eksploatacji produkt zachowuje latami dobry wygląd i świetnie spełnia swoją funkcję. Wyróżnia się też gładkimi powierzchniami, które znacznie ułatwiają sprzątanie – wystarczy przetrzeć je zwilżoną szmatką. Zaletą wyrobu jest tez brak ostrych elementów, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny podczas montowania czy sprzątania – unikasz przypadkowego zadrapania się. Wśród naszego asortymentu znajdziesz szeroką ofertę produktów niezbędnych podczas montażu systemu wentylacyjnego.

    • Prosty montaż na wcisk
    • Z wytrzymałego tworzywa sztucznego
    • Szeroki zakres kształtek

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu1000mm
    Średnica produktu150mm
    Szerokość produktu150mm
    Wysokość produktu150mm
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu5906046101327