Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanister 5 l
Strzałka w prawo

Kanister 5 l

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kanister to wygodny w użyciu pojemnik. Produkt wykorzystasz do przechowywania i przewożenia różnego rodzaju płynów ropopochodnych, w tym oleju i paliwa. Pojemnik cechuje się wysoką trwałością, ponieważ został wyprodukowany ze wzmocnionego poliuretanu. Dzięki temu będzie odporny na zniszczenie wskutek wysokiej temperatury oraz różnego rodzaju czynników mechanicznych.

  Cechy i zalety

  Kanister to specjalny zbiornik, który służy do przechowywania paliwa i oleju. Pojemnik posiada uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu idealnie nadaje się także do przewożenia wody i innych substancji ropopochodnych. Kanister został solidnie wykonany ze wzmocnionego poliuretanu, dlatego może być wykorzystywany do transportu cieczy o wysokiej temperaturze. Wykorzystany w procesie produkcji materiał sprawia, że pojemnik jest odporny na działanie różnego rodzaju czynników niszczących. Dzięki temu będzie Ci bezawaryjnie służył przez kilka lat. Zbiornik posiada praktyczny lejek, który umożliwia szybkie i bezpieczne przelewanie płynów. Dzięki temu pojemnik jest wygodny w użyciu, a jego użytkowanie przebiega w komfortowych warunkach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzerwony
   MateriałPoliuretan (PU)
   Kod produktu5905620013346