Produkty

Karmnik dla ptaków Wróbelek 2

Kliknij aby powiększyć

Karmnik dla ptaków Wróbelek 2

Kod: 618372

|
Karmnik to praktyczne dopełnienie ogrodu. Pozwala dokarmiać w sezonie zimowym ptaki, które mogą mieć wtedy trudności ze znalezieniem pożywienia. Produkt cechuje się prostą budową, która stapia się z naturalnym otoczeniem ogrodu – karmnik został wykonany z drewna brzozowego i pokryty słomianym daszkiem. Otwarta konstrukcja ułatwia ptakom dostęp do pożywienia.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

12 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

21 cm

Waga brutto

0.5 kg

Wymiary produktu

25 x 12 zx 21,5 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dokarmianie ptaków

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno

Kolor producenta

brązowy
Karmnik dla ptaków Wróbelek 2 możesz umieścić na swojej działce lub przymocować na balkonie. Element przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom zwierząt, ponieważ pozwoli dokarmić ptaki, które podczas zimy potrzebują ludzkiej pomocy. Produkt będzie stanowił nie tylko ozdobę ogrodu, ale także atrakcję dla dzieci, które będą mogły obserwować życie ptaków. Karmnik posiada otwartą konstrukcję, dzięki czemu przylatujące ptaki będą miały łatwy dostęp do umieszczonego w budce pokarmu. Produkt charakteryzuje się prostą budową z drewna brzozowego, które pasuje do naturalnego otoczenia. Drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, dlatego zwierzęta mogą korzystać z niego przez cały rok. W naszej ofercie znajdziesz również budki lęgowe dla ptaków.
Ocena
3 komentarze
15.10.2016
Karmin idealny do ogrodu. Bardzo go polecam
01.12.2015
Chciałam zrobić dzieciom frajdę i nauczyć szacunku i miłości do zwierzątek. Kupiłam ten karmnik i stoi na parapecie przy oknie w kuchni, dzieci zadowolone, a ptaszki najedzone:) Cel osiągnięty:))
25.11.2015
Bardzo ładny karmik. Kiedyś sami zbijaliśmy takie podobne, teraz widzę, że będę mógł kupić gotowy, bo ostatni nie przetrwał zimy - spadł z drzewa i się połamał. Lubię dokarmiać ptaki zimą, tego też uczę swoje dzieci. przy najbliższej wizycie w Castoramie na pewno rozejrzę się za tym karmikiem.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak zrobić domek dla ptaków?

 • Ogród

  Domki dla ptaków - budowa, wymiary i lokalizacja

 • Ogród

  Jak zrobić domek dla jaskółek

Ocena i komentarz dla:

Karmnik dla ptaków Wróbelek 2