Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątomierz do dokręcania śrub Yato 1/2'' 360 6 części

Kątomierz do dokręcania śrub Yato 1/2'' 360 6 części

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowe dokręcenie śrub w czasie reperowania samochodu może mieć kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy – proponowany kątomierz pozwoli Ci na dokładne wykonanie tego zadania. Konstrukcja przedmiotu stworzona została z metalu, dzięki czemu mechanizm jest zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Proponujemy różne akcesoria warsztatowe.

   Cechy i zalety

    W Twoim warsztacie brakuje praktycznych akcesoriów, które umożliwiłyby łatwe przeprowadzanie drobnych prac naprawczych przy samochodzie. Proponowany kątomierz to narzędzie pozwalające na prawidłowe dokręcanie śrub – znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnym serwisie, jak też w przydomowym garażu. Konstrukcja przedmiotu wykonana została z metalu, co zapewnia mu odporność na uszkodzenia mechaniczne – jest to ważne w przypadku części użytkowanych w warsztacie. Zadowoli Cię funkcjonalność przedmiotu, ponieważ posiada przejrzysty wskaźnik pozwalający na łatwe kontrolowanie kąta nachylenia elementu. Chcesz mieć możliwość samodzielnego przeprowadzania drobnych prac naprawczych przy pojeździe? Zaopatrz się w praktyczny kątomierz już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMetal i tworzywo sztuczne
     KolorMix
     Kod produktu5906083905933