Produkty

Kątownik krzesełkowy 20 x 60 x 60 mm ocynk biały

Kliknij aby powiększyć

Kątownik krzesełkowy 20 x 60 x 60 mm ocynk biały

Kod: 126559

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • trwałe połączenie
 • odporny na korozję
 • prosty montaż
Kątownik krzesełkowy to akcesorium przydatne podczas łączenia drewnianych elementów. Produkt jest często wykorzystywany w stolarstwie i produkcji mebli. Umożliwia na przykład łączenie desek pod kątem prostym. W ofercie znajdziesz go w różnych wymiarach. Biały kolor prezentuje się estetycznie – taki łącznik można używać do mebli domowych.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

20 x 60 x 60 mm

Długość opakowania

2 cm

Wysokość opakowania

6 cm

Szerokość opakowania

6 cm

Waga brutto

0.035 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budowlany

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

ELK-0126-0

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal ocynkowana

Kolor

biały

Kątownik krzesełkowy to stalowy łącznik do drewna, który doskonale sprawdza się zarówno podczas budowania dachów lub schodów, jak i przy pracach przy wykonywaniu stolarki meblowej. Umożliwia łączenie ze sobą drewnianych materiałów, takich jak deski, płyty i listwy. Jest prosty i łatwy w użyciu – posiada gotowe otwory, w których umieszcza się wkręty lub gwoździe. Zastosowanie łączników przekłada się także na mniejsze zużycie drewna, ponieważ nie musisz wykonywać tradycyjnych złączy ciesielskich. Został wykonany z mocnej stali ocynkowanej, dzięki czemu jest wytrzymały na niszczenie pod wpływem wody i powietrza. Produkt jest oferowany wielu wymiarach i rodzajach do wyboru – oprócz koloru białego znajdziesz go również w barwie żółtej.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  O czym pamiętać przy wznoszeniu konstrukcji z drewna?

 • Urządzanie

  Okucia meblowe – przegląd dostępnych rozwiązań

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje kątowników – przegląd dostępnych akcesoriów

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Kątownik krzesełkowy 20 x 60 x 60 mm ocynk biały