Produkty

Kątownik krzesełkowy 20 x 80 x 80 mm ocynk biały

Kliknij aby powiększyć

Kątownik krzesełkowy 20 x 80 x 80 mm ocynk biały

Kod: 126560

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • trwałe połączenie
 • odporny na korozję
 • prosty montaż
Kątownik krzesełkowy to element stosowany do mocowania ze sobą pod kątem prostym elementów drewnianych. Umożliwia nie tylko łączenie, ale także wzmacnianie konstrukcji meblowych. Został wykonany ze stali w kolorze białym, dzięki czemu jest wytrzymały na działanie czynników pogodowych oraz zapewnia estetyczny wygląd. Dostępny jest też w innych kolorach.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

20 x 80 x 80 mm

Długość opakowania

2 cm

Wysokość opakowania

8 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.055 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budowlany

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

ELK-0127-0

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal ocynkowana

Kolor

biały

Kątownik krzesełkowy do stalowy łącznik do elementów drewnianych. Łączy ze sobą na przykład listwy i belki pod kątem prostym. Wykorzystywany jest szeroko w pracach ciesielskich i stolarskich. Stalowe łączniki do drewna są proste i szybkie w użyciu. Płytka jest zagięta w formie kątownika i posiada perforacje, w których umieścisz wkręty lub gwoździe. Niektóre połączenia będą wymagały też stosowania śrub i nakrętek z podkładkami. Dzięki temu zapewnia stabilność łączeń i wytrzymałość konstrukcyjną. Część została wykonana z niekorodującego metalu, który dla wzmocnienia pokryto powłoką cynkową. Wykończono ją dla celów dekoracyjnych na kolor biały, który idealnie pasuje do jasnego drewna. W ofercie dostępne są także kątowniki w pasywacji żółtej.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  O czym pamiętać przy wznoszeniu konstrukcji z drewna?

 • Narzędzia i artykuły

  Kątowniki - niezbędne nie tylko na budowie

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje kątowników – przegląd dostępnych akcesoriów

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Kątownik krzesełkowy 20 x 80 x 80 mm ocynk biały