Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa 72 mm WC biała

Klamka drzwiowa 72 mm WC biała

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawiona tutaj klamka zapewni Ci uzyskanie pełnej funkcjonalności drzwi Twojej łazienki lub toalety. Wyposażona została w specjalne pokrętło, które pozwala na odblokowanie zamknięcia skrzydła tylko z jednej strony. Produkt został wykonany z wytrzymałego na uszkodzenia materiału, dzięki czemu zachowa on swój atrakcyjny wygląd oraz użyteczność na długo. Neutralny biały kolor klamki pasować będzie do wybranych przez Ciebie drzwi.

   Cechy i zalety

    Sprawnie działająca klamka to nieodłączny element systemu otwierania oraz zamykania Twoich drzwi. Odpowiednie dopasowanie oraz instalacja tego elementu pozwoli Ci uzyskać pełną funkcjonalność skrzydła. Prezentowany model charakteryzuje się dodatkowym pokrętłem, które umożliwi blokowanie drzwi z jednej strony – system świetnie sprawdzi się w Twojej łazience oraz toalecie. Prosty montaż wyrobu powoduje, że bezproblemowo umocujesz go w przeznaczonym do tego otworze. Trwałość wyrobu gwarantuje, że przez długi czas pozostanie w nieuszkodzonym stanie oraz zachowa swój estetyczny wygląd. Będziesz korzystać z jego użyteczności przez wiele lat. Staranne wykończenie oraz biały kolor elementu pasować będą do Twoich drzwi oraz stworzonej przez Ciebie aranżacji wnętrza.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu80mm
    Minimalna grubość drzwi40mm
    Maksymalna grubość drzwi60mm
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    SeriaMetro
    MateriałAluminium
    KolorBiały
    Grupa kolorystycznaBiały
    Kod produktu5906711242447