Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Colours Ayen 72 mm WC nikiel satyna
Strzałka w prawo

Klamka drzwiowa Colours Ayen 72 mm WC nikiel satyna

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka przeznaczona jest do montażu w drzwiach prowadzących do łazienki bądź toalety. Solidne materiały wykonania decydują o jej trwałości, natomiast estetyczny srebrny kolor ładnie komponuje się z innymi elementami wyposażenia w metalicznej barwie. Dodatkową zaletą klamki jest także prosty montaż, który wykonasz przy użyciu dołączonych do kompletu części.

   Cechy i zalety

    Toaleta oraz łazienka są pomieszczeniami, w których cenni się poczucie prywatności i swobody. Zapewniają je drzwi, których nieodłącznym elementem jest także klamka. Produkt widoczny na zdjęciu z łatwością dopasujesz do pozostałych uchwytów zamontowanych w domowych skrzydłach drzwiowych i należących do tej samej kolekcji. Wyróżnia się srebrnym kolorem i długim okrągłym szyldem, które pasują do pomieszczeń urządzonych w dowolny sposób – całość wykonana z materiałów takich jak aluminium oraz stal cechuje się dużą wytrzymałością, przez co nie musisz obawiać się, że produkt się porysuje. Warto także wspomnieć o prostym montażu klamki, który można wykonać samodzielnie, korzystając z dołączonych do zestawu elementów. Potrzebujesz modelu o innym wyglądzie? Znajdziesz go w naszych marketach!

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu56mm
     Minimalna grubość drzwi29mm
     Maksymalna grubość drzwi40mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaAyen
     MateriałAluminium i stal
     KolorNikiel
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu3663602830177