Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Colours Harlyn 72 mm bez przebicia satyna
Strzałka w prawo

Klamka drzwiowa Colours Harlyn 72 mm bez przebicia satyna

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka drzwiowa Colours Harlyn nawiązuje do klasycznych elementów wykończeniowych z prostokątnym szyldem. Jej design bardzo dobrze zaprezentuje się także w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki temu modelowi efektywnie wykończysz każde skrzydło drzwi wewnętrznych. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele klamek odpowiednich do każdego typu wystroju.

   Cechy i zalety

    Klamka drzwiowa Colours Harlyn 72 mm bez przebicia satyna bardzo dobrze sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Wielbiciele współczesnego designu z pewnością docenią prostokątny szyld bez przebicia na klucz. Dzięki niemu klamka prezentuje się bardzo efektownie. Najlepiej zamontować ją w prostych drzwiach. Barwa srebrna satyna dobrze komponuje się z okleinami w jasnych i ciemnych odcieniach. Ułatwi Ci także dobranie innych elementów wykończeniowych w podobnym kolorze. Klamka drzwiowa Colours Harlyn jest wykonana z wytrzymałego stopu metalu. Gwarantuje on dużą odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne i zużycie wynikające z codziennego użytkowania. Satynowe wykończenie chroni przed powstawaniem nieestetycznych odcisków palców. W naszym sklepie znajdziesz także inne modele z serii Harlyn.

     Specyfikacja techniczna

     Długość płytki50mm
     Minimalna grubość drzwi40mm
     Maksymalna grubość drzwi40mm
     SeriaHarlyn
     Kształt produktuProstokątny
     MateriałZnal
     KolorSatyna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu3663602827092