Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Gato Sydney 72 mm na klucz mosiądz/patyna

Klamka drzwiowa Gato Sydney 72 mm na klucz mosiądz/patyna

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka z długim szyldem pozwoli domownikom zachować prywatność – w dowolnej chwili można zamknąć drzwi na klucz. Sprawdzi się w drzwiach w większości pomieszczeń w domu, firmie czy w urzędzie – wyróżnia się klasycznym wyglądem oraz delikatnym wzornictwem. Zastosowanie wytrzymałych materiałów w procesie produkcji zapewnia jej funkcjonalność na lata.

   Cechy i zalety

    W niemal każdych drzwiach w budynku możesz zastosować klamkę opisywaną w tym miejscu. Nada się szczególnie do pomieszczeń, w których użytkownikom zależy na prywatności – długi szyld umożliwia zamknięcie drzwi na klucz. Do jej produkcji użyto aluminium oraz stali, które wyróżniają się wytrzymałością, co gwarantuje klamce długowieczność. Produkt nie poddaje się korozji, dlatego może być użytkowany w pomieszczeniach, gdzie jest narażony na kontakt z wodą lub wilgocią – w łazience, kuchni czy pomieszczeniu gospodarczym. Klamkę zamontujesz szybko w pojedynkę – wystarczy zaopatrzyć się we wkręty do drewna. Klasyczny kolor produktu pasuje zwłaszcza do ciemnych drzwi – komponują się z kolorem patyny. Delikatne wzory dodają im elegancji.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi40mm
     Maksymalna grubość drzwi60mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaSydney
     MateriałAluminium i stal
     KolorPatyna
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu5901643180805