Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Gato Sydney mosiądz/patyna

Klamka drzwiowa Gato Sydney mosiądz/patyna

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Aluminium i stal to materiały, które posłużyły do produkcji klamki. Wpływają na jej wytrzymałość oraz długowieczność – produkt nadaje się do montażu w drzwiach, które będą często otwierane oraz zamykane. Klamkę w klasycznym kolorze patyny mosiężnej wyróżnia fakt, że łatwo zetrzeć z niej zabrudzenia – ma gładkie powierzchnie.

   Cechy i zalety

    Klamkę zamontujesz w niemal każdych drzwiach obecnych w domu, mieszkaniu i dowolnym innym budynku. Tak samo dobrze będzie pełniła swoją rolę w drzwiach kuchennych, jak i salonowych czy biurowych. Swoim wyglądem powinna współgrać ze stylem drzwi – nasza oferta obejmuje wiele ciekawych wzorów kompatybilnych z prezentowaną tutaj klamką. Długi szyld produktu dodaje mu elegancji, podobnie jak unikalny kolor patyny mosiężnej. Klamka dobrze prezentuje się na tle ciemnych drzwi, a na jasnych atrakcyjnie się odznacza. Jej klasyczny wygląd oraz estetyczne zdobienia sprawdzą się także w wymagających wnętrzach hotelowych oraz restauracyjnych. Wykonanie jej z wytrzymałych materiałów sprawia, że zamontowana w drzwiach często eksploatowanych doskonale pełni swoją funkcję przez długie lata.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi40mm
     Maksymalna grubość drzwi60mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaSydney
     MateriałAluminium i stal
     KolorPatyna
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu5901643180836