Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Gato Sydney WC mosiądz/patyna

Klamka drzwiowa Gato Sydney WC mosiądz/patyna

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt wykonano z aluminium i stali, co gwarantuje Ci użytkowanie go przez lata. Doskonale wyprofilowana klamka wpływa na komfort otwierania i zamykania drzwi – idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni. Wyrób w eleganckim kolorze patyny jest odporny na działanie wody i wilgoci, dlatego nadaje się do zamontowania w drzwiach toalety oraz łazienki.

   Cechy i zalety

    Klamka przeznaczona jest do montażu wewnątrz budynku, szczególnie poleca się użycie jej w drzwiach takich pomieszczeń jak łazienka lub toaleta. Częsty kontakt z wodą czy wilgocią oraz zmiany temperatur nie powodują zmian w strukturze ani wyglądzie produktu. Połączenie aluminium oraz stali daje gwarancję, że na elemencie nie pojawi się rdza i tym samym zachowa on estetyczny wygląd na lata. Dzięki tym wytrzymałym materiałom klamka może być zamocowana w drzwiach narażonych na intensywną eksploatację, czyli w instytucjach publicznych, biurach czy hotelach. Jej montaż przeprowadzisz za pomocą wkrętów do drewna oraz narzędzi do majsterkowania – zajmie Ci to kilkanaście minut. Produkt sprawdzi się we wnętrzach urządzonych klasycznie, gdzie przeważają ciepłe kolory oraz drewniane meble i dodatki – wyróżnia się odcieniem starego złota, nazywanym także patyną.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi40mm
     Maksymalna grubość drzwi60mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaSydney
     MateriałAluminium i stal
     KolorPatyna
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu5901643180829