Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox Goa 72 mm na wkładkę satyna

Klamka drzwiowa Kuchinox Goa 72 mm na wkładkę satyna

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka jest elementem wykończeniowym drzwi, który znajdzie zastosowanie w nowoczesnych pomieszczeniach domowych lub biurowych. Jej zastosowanie ułatwi przechodzenie pomiędzy pomieszczeniami i zamykanie ich na stałe. Klamka została wykonana z elementów stalowych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz aluminiowych, które dobrze znoszą szkodliwe oddziaływanie wilgoci.

   Cechy i zalety

    Klamka jest eleganckim elementem wykończeniowym, wykorzystywanym do montażu na drzwiach. Jej instalacja umożliwi wygodne przemieszczanie się pomiędzy pomieszczeniami. Produkt został wykonany w nowoczesnym stylu, barwa satynowa umożliwi jego dopasowanie zarówno do wnętrz biurowych, jak i domowych. Montaż klamki jest prosty, a do jego sprawnego przeprowadzenia wystarczy jedna osoba, posiadająca podstawowe narzędzia. Klamkę wykonano z wytrzymałych elementów stalowych oraz aluminiowych, które są odporne na korozję, dlatego będzie się ona nadawała do drzwi łazienkowych lub zewnętrznych. W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty tego typu o różnych barwach i kształtach, co pozwoli Ci szybko dopasować odpowiedni model.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaGoa
     MateriałAluminium i stal
     KolorSatyna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907791111357