Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox Goa WC satyna

Klamka drzwiowa Kuchinox Goa WC satyna

43,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka Goa do drzwi toalety to produkt marki Kuchinox. Przeznaczony jest do drzwi z zamknięciem – idealnie pasuje do łazienki i toalety. Podłużny kształt dobrze komponuje się z opływowym uchwytem klamki. Satynowe wykończenie nadaje przestrzeni nowoczesnego wyglądu i pasuje do stylowych elementów wykończeniowych w przestrzeni Twojego domu.

   Cechy i zalety

    Klamka Goa posiada długi szyld, nazywany inaczej rozetką, i zamykanie, które pozwala na zachowanie prywatności w pomieszczeniach takich jak łazienka lub toaleta. Podłużny kształt rozety dobrze wygląda z minimalistycznym i opływowym uchwytem klamek. Dzięki temu, że produkt marki Kuchinox jest wykonany z aluminium oraz stali, nie musisz obawiać się zamontowania go w miejscach narażonych na wpływ wilgotnego powietrza. Montaż na śruby przelotowe zapewnia precyzyjne przyleganie szyldu do powierzchni drzwi. Satynowe wykończenie nadaje remontowanemu lub wykańczanemu wnętrzu elegancji i pasuje do nowoczesnego stylu w urządzaniu wnętrz. Barwę klamki z łatwością dopasujesz do armatury łazienkowej, elementów wykończeniowych płytek ceramicznych lub dekoracji w Twojej łazience.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaGoa
     MateriałAluminium i stal
     KolorSatyna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907791111364