Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox KLG 02 stal nierdzewna

Klamka drzwiowa Kuchinox KLG 02 stal nierdzewna

46,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawiona tutaj klamka zapewni Ci uzyskanie pełnej funkcjonalności Twoich drzwi. Produkt umożliwi Ci umieszczanie oraz wyprowadzanie skrzydła z ram futryny. Prosty montaż wyrobu gwarantuje, że w krótkim czasie zainstalujesz go w przeznaczonym do tego miejscu. Wyrób wykonano z solidnego materiału jakim jest stal, dzięki czemu przez długi czas będziesz korzystać z jego użyteczności, a on zachowa swój pierwotny wygląd.

   Cechy i zalety

    Funkcjonalne drzwi oraz ich sprawne działanie to ważny element Twojego domu lub mieszkania. Do uzyskanie ich pełnej użyteczności przyda Ci się prezentowany tutaj produkt. Odpowiednio dobrana oraz zainstalowana klamka pozwoli Ci na blokowanie oraz wyprowadzanie skrzydła z ram futryny. Prosty montaż wyrobu sprawia, że samodzielnie przymocujesz go w odpowiednim otworze i w krótkim czasie uzyskasz oczekiwany efekt. Klamka została wykonana ze stali, dzięki czemu jest niezwykle trwała oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak deformacja lub zarysowania. Element jest chroniony także przed skutkami działania wody – korozją. Produkt przez długi czas pozostanie w pierwotnym stanie - przez lata będziesz się cieszyć z jego funkcjonalności. Klasyczny kolor wyrobu oraz jego eleganckie wykończenie sprawią, że pasować będzie do wybranych przez Ciebie drzwi.

     Specyfikacja techniczna

     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     MateriałStal nierdzewna
     KolorStal nierdzewna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     MarkaKuchinox
     Typ uchwytuNa rozecie
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Minimalna grubość drzwi38mm
     Kształt produktuOkrągły
     Kod produktu5906775344781