Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox KLG 05 stal nierdzewna

Klamka drzwiowa Kuchinox KLG 05 stal nierdzewna

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka Kuchinox Lagos na okrągłym szyldzie została wykonana z materiału odpornego na uszkodzenia – stali nierdzewnej. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi pasuje do drzwi z drewna, stali, płyty MDF lub HDF. Klamka posiada wygodny uchwyt odporny nawet na najsilniejsze naciski, który pozwala na wygodne otwieranie i zamykanie drzwi. Stalowa barwa produktu pasuje do nowoczesnych dekoracji lub urządzeń elektronicznych w Twoim domu.

   Cechy i zalety

    Klamka Kuchinox Lagos na okrągłym szyldzie jest przeznaczona do drzwi w pomieszczeniach wewnętrznych. Została wykonana z materiału bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia – stali nierdzewnej. Dzięki swoim właściwościom i atrakcyjnemu wyglądowi pasuje do drzwi drewnianych, stalowych, z płyty MDF lub HDF. Klamka posiada wygodny uchwyt odporny nawet na najsilniejsze naciski, który pozwala na wygodne otwieranie i zamykanie drzwi. Charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, dlatego stanowi idealne rozwiązanie do wszystkich lokali wewnętrznych, które potrzebują efektownych elementów wykończenia. Okrągła tarcza skomponuje się doskonale z modernistycznym charakterem wnętrza. Dzięki połączeniom gwintowanym i przelotowemu montażowi klamka Kora wytrzymuje najsilniejsze naciski. Stalową barwę produktu można łatwo dopasować do innych elementów wykończeniowych, dekoracji lub urządzeń elektronicznych w Twoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     MateriałStal
     KolorStal nierdzewna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     MarkaKuchinox
     Typ uchwytuNa rozecie
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Minimalna grubość drzwi38mm
     Kształt produktuOkrągły
     Kod produktu5906775344798