Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox KLG 08 stal nierdzewna

Klamka drzwiowa Kuchinox KLG 08 stal nierdzewna

43,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt zamontowany w wybranych przez Ciebie drzwiach zapewni im pełną funkcjonalność. Dzięki klamce będziesz mógł wyprowadzać oraz blokować skrzydło w witrynie. Produkt wykonano z trwałego materiału jakim jest stal, odporna na odkształcenia oraz mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Wyrób posłuży Ci przez wiele lat, zachowując przy tym swój atrakcyjny wygląd.

   Cechy i zalety

    Sprawne blokowanie oraz wyprowadzanie skrzydła z futryny to ważny element systemu drzwi. Na uzyskanie pełnej funkcjonalności pozwoli Ci dostępna tutaj klamka. Charakteryzuje się ona prostym montażem, dzięki czemu samodzielnie w krótkim czasie zainstalujesz ją w specjalnie do tego przeznaczonym otworze. Trwałość produktu gwarantuje materiał, z którego został wykonany – stal. Element jest odporny na odkształcenia oraz zarysowania. Wyrób został zabezpieczony także przed szkodliwym działaniem wilgoci, co sprawia, że nie pokryje się rdzą. Przed długi okres będziesz się cieszyć jego użytecznością oraz pierwotnym wyglądem, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze związane z jego renowacją i wymianą. Staranne wykończenie oraz neutralny odcień klamki powodują, że dopasujesz ją do koloru swoich drzwi oraz stylistyki wnętrza.

     Specyfikacja techniczna

     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     MateriałStal
     KolorStal nierdzewna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     MarkaKuchinox
     Typ uchwytuNa rozecie
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Minimalna grubość drzwi38mm
     Kształt produktuProstokątny
     Kod produktu5906775344804