Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox Prima długi szyld WC

Klamka drzwiowa Kuchinox Prima długi szyld WC

56,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka Prima z długim, eleganckim szyldem wyróżnia się stylową formą, która podkreśli nowoczesny charakter wnętrza. Element w kolorze satyna chrom jest przeznaczony do montażu w drzwiach łazienkowych – posiada praktyczny skobel, który blokuje drzwi, sprawiając, że przebywanie w pomieszczeniu intymnym będzie bardziej komfortowe.

   Cechy i zalety

    Klamka w kolorze satyna chrom stanowi elegancki element wykończeniowy drzwi. Produkt pochodzi ze stylowej serii, dlatego do klamki łazienkowej będziesz mógł dobrać także akcesoria pokojowe, tak by uzyskać spójny efekt końcowy. Produkt będzie się znakomicie prezentował w połączeniu z armaturą łazienkową lub innymi dodatkami o metalicznej tonacji. Akcesorium zostało wykonane z wytrzymałego materiału, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczony przed zarysowaniami. Dzięki temu produkt zachowa atrakcyjny wygląd przez długi czas. Produkt jest przeznaczony do montażu w drzwiach łazienkowych, ponieważ posiada blokujący skobel, który umożliwi zamknięcie drzwi. W naszej ofercie znajdziesz także inne dodatki.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaPrima
     MateriałAluminium i stal
     KolorSrebrny
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907791141224