Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox Prima długi szyld Yale satyna/chrom

Klamka drzwiowa Kuchinox Prima długi szyld Yale satyna/chrom

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka Prima marki Kuchinox na podłużnym szyldzie jest okuciem przeznaczonym do drzwi wewnętrznych w nowoczesnych wnętrzach. Została wyprodukowana ze stopu znanego z wysokiej odporności na uszkodzenia – znalu. Produkt pasuje do skrzydeł drzwiowych z drewna, stali lub płyty MDF pokrytej okleiną. Klamka posiada zdobiony uchwyt w dwóch kolorach – satyny i chromu.

   Cechy i zalety

    Klamka Prima producenta Kuchinox jest produktem przeznaczonym do drzwi zamykanych na zamek typu Yale. Okucie prezentuje nowoczesne wzornictwo i pasuje do eleganckich pomieszczeń w Twoim domu. Produkt został wykonany z materiału odpornego na uszkodzenia i starzenie – ze stopu cynku i aluminium, określanego w przemyśle jako znal. Charakteryzuje się nie tylko efektownym wyglądem, ale także trwałością, a dzięki przelotowemu montażowi wytrzymuje silne naciski. Produkt pasuje do zamka typu Yale, więc nadaje się do pomieszczeń, które chcesz zamykać na klucz. Wygodny uchwyt w kolorze satyny zapewnia prosty w kształcie uchwyt ze wstawkami w barwie chromu. Okucie pasuje stylem do dekoracji o nowoczesnym wzornictwie oraz do urządzeń elektronicznych – komponuje się doskonale z modernistycznym charakterem wnętrz.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaPrima
     Typ opakowaniaszt.
     MateriałAluminium i stal
     KolorSatyna / chrom
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907791141217