Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox Prima na rozecie satyna/chrom

Klamka drzwiowa Kuchinox Prima na rozecie satyna/chrom

57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka Prima marki Kuchinox na kwadratowym szyldzie została wykonana z materiału znanego ze wysokiej odporności na uszkodzenia – tak zwanego znalu, czyli stopu lekkiego aluminium z wytrzymałym cynkiem. Produkt pasuje do nowoczesnych drzwi z drewna, stali lub płyty MDF pokrytej okleiną z drewna. Klamka posiada efektowny uchwyt w dwóch zestawionych ze sobą kolorach – satyny i chromu.

   Cechy i zalety

    Klamka Prima marki Kuchinox jest przeznaczona do drzwi w eleganckich pomieszczeniach wewnętrznych. Produkt został wykonany z materiału bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia – stopu cynku i aluminium, znanego w budownictwie jako znal. Dzięki temu klamka charakteryzuje się nie tylko efektownym wyglądem, ale także trwałymi właściwościami, a dzięki przelotowemu montażowi wytrzymuje najsilniejsze naciski. Wygodne otwieranie i zamykanie drzwi zapewnia prosty w kształcie, zdobiony uchwyt. Kolor satyny i chromu pasuje do nowoczesnych dekoracji lub urządzeń elektronicznych, dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie do wszystkich lokali wewnętrznych, które potrzebują dekoracyjnych elementów wykończeniowych. Klamka komponuje się doskonale z modernistycznym charakterem wnętrza. Stalową barwę produktu można łatwo dopasować do innych elementów wykończeniowych, dekoracji lub urządzeń elektronicznych w Twoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaPrima
     Typ opakowaniaszt.
     MateriałAluminium i znal
     KolorSatyna / chrom
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907791132529