Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox Retro długi szyld na wkładkę ZnAl

Klamka drzwiowa Kuchinox Retro długi szyld na wkładkę ZnAl

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka to nieodłączna część sprawnie funkcjonujących drzwi. Dostępny tutaj produkt charakteryzuje się niezwykle prostym montażem, dzięki czemu samodzielnie w krótkim czasie zainstalujesz go w odpowiednio dopasowanym otworze. Trwałość produktu gwarantuje mu odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak odkształcenia i zarysowania. Przez długi czas cieszyć się będziesz z pierwotnego stanu wyrobu.

   Cechy i zalety

    Sprawnie działające drzwi to jeden z ważniejszych elementów właściwie funkcjonującego budynku. Chcąc zapewnić im prawidłowe użytkowanie, należy odpowiednio dobrać oraz zamontować klamkę. Dostępny tutaj produkt umożliwi Ci zablokowanie skrzydła w witrynie oraz jego wyprowadzenie poza ramę. Wyrób charakteryzuje się prostotą montażu, dzięki czemu samodzielnie i bezproblemowo umocujesz go w specjalnie do tego przeznaczonym otworze. Materiał, z którego wykonano klamkę zapewnia jej wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Produkt nie zdeformuje się ani nie zarysuje – zachowa swój atrakcyjny wygląd przez długi czas. Będziesz korzystać z jego funkcjonalności przez wiele lat, bez konieczności jego wymiany i renowacji. Klasyczne wykończenie oraz kolor elementu dopasujesz do wybranych przez siebie drzwi oraz pomieszczenia.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaRetro
     MateriałAluminium i znal
     KolorPatyna
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu5906775344897