Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox Retro długi szyld WC ZnAl

Klamka drzwiowa Kuchinox Retro długi szyld WC ZnAl

65,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka to element zapewniający odpowiednie funkcjonowanie drzwi. Odpowiedni dobór oraz montaż tej części umożliwi Ci sprawne działanie Twojego skrzydła. Wytrzymały materiał, z którego wykonano prezentowany tutaj produkt gwarantuje mu odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak deformacje i zarysowania – w niezmienionym stanie przetrwa on wiele lat, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas związany z jego wymianą.

   Cechy i zalety

    Prawidłowe funkcjonowanie drzwi to ważny element Twojego mieszkania lub domu. Odpowiednią funkcjonalność skrzydła możesz uzyskać dzięki zastosowaniu prezentowanego tutaj elementu. Klamka pozwoli Ci na wprowadzanie oraz wyprowadzanie drzwi z ram witryny. Specjalny zamek pozwoli na zablokowanie skrzydła w futrynie – pokrętło odblokowujące znajduje się jedynie z jednej strony. Rozwiązanie to możesz zastosować w swojej łazience lub toalecie. Trwałość klamki zapewnia materiał, z którego została wykonana, dzięki czemu jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne. Przez długi czas cieszyć się będziesz z jej użyteczności, a ona zachowa przy tym atrakcyjny wygląd, co pozwoli Ci korzystać z niej przez wiele lat, bez konieczności jej wymiany. Estetyczne wykończenie oraz neutralny kolor świetnie wpasują się w Twoje wnętrze oraz kolorystykę drzwi.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaRetro
     MateriałAluminium i znal
     KolorPatyna
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu5906775344910