Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Metalbud Mondo 72 mm Yale nikiel satyna

Klamka drzwiowa Metalbud Mondo 72 mm Yale nikiel satyna

57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka w kolorze nikiel satyna świetnie sprawdzi się jako dodatek do nowoczesnych drzwi. Odcień podkreśli skrzydło z mlecznym przeszkleniem. Produkt cechuje się łatwością montażu, dlatego możesz go samodzielnie wykonać. Dzięki zastosowaniu mocnego materiału klamka nie ulegnie zniszczeniu, a jej powierzchnia będzie się prezentowała dobrze.

   Cechy i zalety

    Klamka w kolorze nikiel satyna zapewni estetyczną oprawę skrzydła drzwiowego. Produkt w kolorze nikiel satyna podkreśli elegancki wystrój wnętrz, jak i wpłynie na wygląd skrzydła drzwiowego. Uchwyt warto dopasować do jasnych drzwi, których odcień przypomina naturalną kolorystykę drewna, tak by stanowiły spójną całość. Produkt posiada wyprofilowaną rękojeść, która dobrze układa się w dłoni. Za pomocą elementu będziesz mógł zamknąć drzwi i zapewnić sobie poczucie prywatności, przebywając we wnętrzu. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji trwałego materiału, element wyróżnia się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu klamka będzie prezentowała się jak w dniu zakupu. Bogata oferta akcesoriów drzwiowych obejmuje również produkty w innych kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi35mm
     Maksymalna grubość drzwi50mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaMondo
     MateriałAluminium i znal
     KolorNikiel szczotkowany
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907354087785