icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Metalbud Total 72 mm Yale inox lewa

Klamka drzwiowa Metalbud Total 72 mm Yale inox lewa

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka to nieodłączny element drzwi zapewniający ich odpowiednią funkcjonalność. Produkt pozwoli Ci na blokowanie skrzydła w futrynie oraz szybkie wydostanie ich z tej blokady. Wyrób charakteryzuje się prostym montażem – bez problemu samodzielnie zamontujesz go w odpowiednim otworze. Element został wykonany z trwałego na uszkodzenia mechaniczne materiału, dzięki czemu długo będziesz korzystać z jego użyteczności.

   Cechy i zalety

    Prawidłowy montaż klamki zapewni Ci właściwe funkcjonowanie drzwi w Twoim domu. Produkt pozwoli Ci na wprowadzenie oraz utrzymanie skrzydła w ramie oraz na szybkie wyprowadzenie go z futryny, tworząc sprawne połączenie między pomieszczeniami. Prosta instalacja wyrobu pozwoli Ci na bezproblemowy montaż, w krótkim czasie przymocujesz go w odpowiednim miejscu. Materiał, z którego wykonano klamkę jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, takie jak odkształcenia oraz zarysowania. Gwarantuje to, że zachowa ona swoją użyteczność oraz pierwotny wygląd przez długi czas – pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze związane z jej wymianą. Neutralny kolor stali będzie dobrze pasować do wybranego przez Ciebie koloru drzwi oraz stylistyki otoczenia.

     Specyfikacja techniczna

     Obszar zastosowaniaWewnętrzne i zewnętrzne
     SeriaTotal
     KolorInox
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5901643185367