icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki

Strzałka w prawo

Do drzwi wewnętrznych

Strzałka w prawo

Klamka drzwiowa Metalbud Total 72 mm Yale inox prawa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Metalbud Total 72 mm Yale inox prawa
148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Chcąc zapewnić prawidłowe funkcjonowanie drzwi, należy zadbać o odpowiedni dobór oraz montaż klamki. Przedstawiony tutaj produkt zapewni Ci możliwość wprowadzania oraz blokowania skrzydła w futrynie, także jego bezproblemowe odblokowanie. Niezwykle prosty montaż produktu pozwoli Ci w łatwy sposób zainstalować go w przeznaczonym do tego otworze, dzięki czemu w krótkim czasie uzyskasz zamierzony efekt.

  Cechy i zalety

  Prawidłowe umocowanie klamki zapewni Ci sprawne funkcjonowanie systemu otwierania drzwi. Element w prosty sposób umocujesz w odpowiednim otworze, co pozwoli Ci na blokowanie skrzydła w futrynie oraz szybkie odblokowywanie. Produkt wykonano z trwałego materiału, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – nie zniszczysz go podczas codziennego użytkowania. Chroniony jest także przed działaniem czynników takich jak wilgoć, dzięki czemu nie grożą mu odbarwienia. W niezmiennym stanie pozostanie na swoim miejscu przez długi czas, co pozwoli Ci wiele lat korzystać z jego funkcjonalności. Neutralna kolorystyka w jakiej zachowano wyrób, pozwoli Ci dopasować go do swoich drzwi oraz wystroju i stylistyki pomieszczenia. Klamka świetnie wkomponuje się w Twoje klasyczne wnętrza.

   Specyfikacja techniczna

   Obszar zastosowaniaWewnętrzne i zewnętrzne
   GamaTotal
   Typ opakowaniaszt.
   KolorInox
   Grupa kolorystycznaSrebrny
   Kod produktu5901643185398