Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Qubik długi szyld do WC

Klamka drzwiowa Qubik długi szyld do WC

36,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka drzwiowa Qubik długi szyld do WC to niezastąpiony element skrzydła w toalecie czy łazience. Wykorzystasz ją w domu, biurze lub miejscu użyteczności publicznej. Produkt wykonano z wytrzymałego stopu metali, dzięki czemu jest żaroodporny i trwały. Klamka dobrze Ci posłuży przez długi czas. Produkt nie będzie sprawiał też kłopotów z utrzymaniem go w czystości.

   Cechy i zalety

    Klamka drzwiowa Qubik długi szyld do WC jest niezbędnym elementem skrzydła do toalety czy łazienki. Dzięki niej zapewnisz sobie prywatność podczas korzystania z tych pomieszczeń – wystarczy, że przekręcisz zamknięcie. Produkt możesz wykorzystać w mieszkaniu, biurze bądź miejscu użyteczności publicznej. Klamka drzwiowa Qubik długi szyld do WC została wykonana z wytrzymałego stopu metali. Dzięki temu jest odporna na wysokie temperatury i ma dużą żywotność. Masz więc pewność, że prezentowany produkt będzie Ci długo i dobrze służył. Klamka jest łatwa w czyszczeniu. Produkt ma długi, kwadratowy szyld z zamknięciem łazienkowym. Proste, estetyczne wzornictwo i czarny kolor sprawiają, że klamka pasuje do większości aranżacji. Produkt jest częścią serii Qubik. Przygotowaliśmy też inne modele z tej kolekcji.

    • Estetyczny wygląd
    • Żaroodporność
    • Duża żywotność materiału
    • Łatwość czyszczenia

    Specyfikacja techniczna

    Minimalna grubość drzwi38mm
    Maksymalna grubość drzwi45mm
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    SeriaQubik
    MateriałZnal
    KolorCzarny
    Grupa kolorystycznaCzarny
    Kod produktu5908211416267