Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Schaffner Gold 72 mm WC nikiel satyna/chrom

Klamka drzwiowa Schaffner Gold 72 mm WC nikiel satyna/chrom

41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka Gold na podłużnej tarczy przeznaczona do drzwi toalety o standardowej grubości. Trwały i odporny na uszkodzenia materiał wykorzystany do jej produkcji – znal, czyli stop aluminium i cynku – jest łatwy do utrzymania w czystości. Kolorystyka, na którą składają się nikiel, chrom i satyna, w połączeniu z dopasowanym do dłoni kształtem, nadają wnętrzom elegancki styl.

   Cechy i zalety

    Klamka Gold na podłużnej tarczy przeznaczona jest do drzwi do toalety. Jest łatwa do utrzymania w czystości i nie pozostawia na sobie śladów dłoni, wody oraz innych zabrudzeń, które wynikają z jej codziennego użytkowania. Jest to szczególnie istotne w przypadku takiego pomieszczenia, jak WC, gdzie zachlapania są na porządku dziennym, nie mają one jednak wpływu na trwałość klamki i jej mechanizmu. Użyty do wytworzenia klamki materiał to stop cynku z aluminium – jest niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia i będzie bezproblemowo służył przez długi czas. Z tego względu, że klamka Gold jest elementem serii, wszystkie drzwi wewnętrzne w domu – łącznie z toaletą i łazienką – mogą zachować ciągłość aranżacyjną. Jednakowy wygląd drzwi w całym mieszkaniu doda wnętrzom ładu i porządku.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż
    • Nowoczesne wzornictwo

    Specyfikacja techniczna

    Minimalna grubość drzwi65mm
    Maksymalna grubość drzwi65mm
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    SeriaGold
    MateriałZnal
    KolorNikiel satyna
    Grupa kolorystycznaSrebrny
    Kod produktu5907467741451