Zobacz więcej Klamki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Klamki do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka okienna 1-ramienna S mosiądz

Klamka okienna 1-ramienna S mosiądz

46,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłową funkcjonalność okna uzyskasz dzięki odpowiednio dobranej oraz zamontowanej klamce. Przedstawiony produkt pozwoli Ci na umieszczanie oraz wyprowadzanie skrzydła z ramy. Prosta instalacja wyrobu gwarantuje, że bezproblemowo umocujesz ją w przeznaczonym do tego otworze. Estetyczne wykończenie oraz odcień mosiądzu sprawią, że zyskasz dodatkową ozdobę wnętrza.

   Cechy i zalety

    Okno to ważny element każdego pomieszczenia, a do jego prawidłowego funkcjonowania niezbędny jest odpowiedni montaż wszystkich elementów. Jedną z tych składowych jest klamka, która umożliwi Ci korzystanie z systemu otwierania skrzydła. Przedstawiony produkt charakteryzuje się prostą instalacją, dzięki czemu w krótkim czasie samodzielnie umocujesz go w odpowiednim otworze. Trwałość wyrobu gwarantuje materiał, z którego został wykonany – odporny jest na wszelkie mechaniczne uszkodzenia, deformacje oraz zarysowania. Wiele lat cieszyć się będziesz jego nienagannym stanem, co pozwoli Ci też zaoszczędzić na ewentualnej wymianie. Estetyczne wykończenie wyrobu oraz jego odcień sprawią, że stworzy on całość z aranżacją Twojego wnętrza. Zyskasz nie tylko sprawnie działające okno, ale także ozdobę pomieszczenia.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz
    KolorMosiądz
    Kod produktu5906711225310