Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Klamki do okien

Strzałka w prawo

Klamki do okien

Podstawowe elementy wyposażenia mieszkania, jakimi są klamki do okien, pełnią niezwykle istotną funkcję w codziennym życiu. To właśnie dzięki nim możesz otwierać okna, wpuszczać świeże powietrze do budynku i ochładzać wnętrza.

Filtry

Klamki do okien

Podstawowe elementy wyposażenia mieszkania, jakimi są klamki do okien, pełnią niezwykle istotną funkcję w codziennym życiu. To właśnie dzięki nim możesz otwierać okna, wpuszczać świeże powietrze do budynku i ochładzać wnętrza.

20 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Akcesoria do okien

Wyświetlanie 20 z 20 produktów

Wybierz najlepsze klamki do swoich okien

Podstawowe elementy wyposażenia mieszkania, jakimi są klamki do okien, pełnią niezwykle istotną funkcję w codziennym życiu. To właśnie dzięki nim możesz otwierać okna, wpuszczać świeże powietrze do budynku i ochładzać wnętrza. Klamka okienna odgrywa też dekoracyjną rolę. Jest niewielka, ale w połączeniu z ramą wpływa na ostateczny wygląd wnęki okiennej. W tej kategorii znajdziesz klamki okienne od sprawdzonych producentów takich jak Stahl.

Produkty te są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, więc z łatwością dopasujesz je do ram i aranżacji pomieszczenia. Brązowa czy biała klamka okienna to tylko niewielka część z naszych propozycji. Bez trudu wybierzesz więc element pasujący do wnętrza niezależnie od tego, czy planujesz nowoczesną aranżację, czy klasyczny wystrój. Klamki okienne dostępne w naszej ofercie są łatwe w montażu.

Oferujemy klamki do okien z kluczykiem, z przyciskiem oraz klasyczne modele. Wybieraj spośród klamek okiennych wykonanych z trwałych materiałów – dostępne są modele z aluminium i mosiądzu.

Dopasuj klamkę okienną do charakteru mieszkania

W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie szereg klamek do okien, spośród których możesz wybierać modele idealnie pasujące do Twoich potrzeb. Oferujemy zarówno klamki do okien plastikowych, jak i drewnianych.

Uniwersalne jednoramienne klamki do okien to dobry wybór – element stylowo uzupełni niemal każdy rodzaj ramy. Jeśli jednak Twoim celem jest podkreślenie elegancji i klasycznego charakteru okien, wówczas lepsze mogą się okazać klamki dwuramienne – najlepiej utrzymane w odcieniu mosiądzu lub srebra, które skomponują się z drewnianymi ramami w harmonijny sposób. Białe i czarne klamki okienne to natomiast świetny wybór do okien PVC. Połącz je z ramami na zasadzie podobieństwa lub kontrastu, aby uzyskać ciekawy efekt dekoracyjny.

Otwieraj, uchylaj, rozszczelniaj

Nieważne, czy chcesz otworzyć okno na całą szerokość, czy jedynie lekko przewietrzyć mieszkanie – klamki okienne dostępne w naszym asortymencie pozwalają na korzystanie ze wszystkich funkcji okna. W zależności od ich ustawienia masz możliwość rozwarcia lub uchylenia okna, co pomoże Ci dopasować szerokość szczeliny do aury panującej na zewnątrz.

Przydatną opcją jest także rozszczelnienie uszczelek – niewielkie ilości powietrza będą przedostawały się do wnętrza, jednocześnie nie powodując jego wyziębienia. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w chłodniejsze dni. Klamki do okien, które znajdziesz w tym dziale, spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Klamki do okien z blokadą lub bez

W naszym bogatym asortymencie dostępne są różne modele klamek okiennych – wybieraj warianty podstawowe, które po przekręceniu pozwalają otwierać okna, lub zaopatrz się w bardziej nowoczesne klamki do okien z przyciskami. Dopiero po ich naciśnięciu blokada się zwalnia i możliwe jest uchylenie okna. Takie klamki okienne szczególnie przypadną do gustu rodzicom, dla których ochrona pociech jest kwestią nadrzędną.

W ofercie znajdziesz też klamki okienne na kluczyk gwarantujące wyższy poziom bezpieczeństwa. W jakich pomieszczeniach takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej? Klamki do okien z zamkiem warto wykorzystać przede wszystkim w pokoju pociechy. Bez klucza maluch nie będzie mógł uchylić okna. Klamka okienna bez zabezpieczeń sprawdzi się w tych miejscach, do których dziecko nie ma łatwego dostępu. Sprawdź, jakie modele przygotowaliśmy dla Ciebie, i wybierz ten idealnie dostosowany do potrzeb i pasujący do aranżacji.